Skip to content

Klasyfikacja Grand Prix do 2015 roku

Klasyfikacja Grand Prix

wrzesień 2015 r.

SENIORZY

MiejsceNazwisko i ImięKlub/KołoOKSPuchar Prezesa tura IPuchar Prezesa tura IIPuchar Prezesa tura IIIMO tura IMO tura IISUMA
1Bender MieczysławKlub Lipien191715161919105
2Gołuchowski GrzegorzPyrzyce911,51821141689,5
3Kwiatkowski MarcinPyrzyce8131619171487
4Sindrewicz KrzysztofPyrzyce1311,51218111883,5
5Wąchalski MarcinStar Fish111921518974
6Pawłowski MarekPolice2111992171
7Lubasiewicz AndrzejPolice102131710465
8Modrakowski WładysławLipień151581553
9Nagórski WaldemarStar Fish17147211152
10Bucyk PawełOdra387211352
11Rokicki PiotrStar Fish1861051251
12Kicio RyszardAgryf18103536
13Strzelczyk MariuszOdra Chojna991432
14Wysokiński MarekOdra7101229
15Lewkowicz StanisławKlub Fala Pyrzyce144927
16Ochociński ZbigniewPolice21627
17Woronin AndrzejLipień167326
18Nowakowski ArturPyrzyce81725
19Momot SylwesterLubanowo71724
20Woronin MarcinLipień111324
21Sarba MichałTroć516122
22Krzywobłocki MaciejKiełbik414220
23Wasiak ZbigniewFala Pyrzyce51520
24Rogalewicz GrzegorzPyrzyce116219
25Głogowski ArkadiuszAgryf1616
26Kałucki KrzysztofPstrąg8816
27Żuliński TadeuszLipień123116
28Nowaczyk JacekKiełbik1313
29Pelc TomaszZałom1313
30Majchrzak MarcinSpółdzielca1212
31Ornat RyszardLipień5611
32Bandach KrzysztofBulk Cargo1010
33Tokarski AndrzejKiełbik2518
34Głogowski DariuszAgryf167
35Kubiaczyk IreneuszOkoń Goleniów77
36Działkowski GrzegorzPolice66
37Tarnowski MichałTroć44
38Smelkowski RobertStar Fish44
39Kazimierski PiotrFala Pyrzyce44
40Falandysz PawełPyrzyce33
41Rukowski JarosławFala Pyrzyce22

KOBIETY

MiejsceNazwisko i ImięKlub/KołoOKSPuchar Prezesa tura IPuchar Prezesa tura IIPuchar Prezesa tura IIIMO tura IMO tura ISUMA
1Nagórska BarbaraStar Fish11118117755
2Kowalczyk WandaLipień97998850
3Marszałek EwaBig Fish881183947
4Banachewicz TeresaPolice7966533
5Dec KatarzynaBig Fish5674224
6Fitzer JadwigaKiełbik111122
7Katanowska BożenaLipień69621
8Morzyńska MariaSzczecin Miasto549
9Bagińska EwaKolejarz Stargard235

JUNIORZY

MiejsceNazwisko i ImięKlub/KołoOKSPuchar Prezesa tura IPuchar Prezesa tura IIPuchar Prezesa tura IIIMO tura IMO tura IISUMA
1Lubasiewicz MichałPolice9911119958
2Bogusz DawidStar Fish11112832
3Nowakowski PiotrPyrzyce87621
4Nowak MarcinRurzyca Chojna81119
5Wasiak DanielFala Pyrzyce11718
6Kozieł PrzemysławBig Fish5510
7Kałucki SewerynPstrąg448
8Sokołowski BartoszSpółdzielca Stargard617
9Kneja PawełKarp134
10Skalska KarolinaKolejarz Stargard33
11Żmuda PawełDelfinek22

maj 2015

SENIORZY

MiejsceNazwisko i ImięKlub/KołoOKSPuchar Prezesa tura IMO tura IMO tura IISUMA
1Bender MieczysławKlub Lipien1917191974
2Wąchalski MarcinStar Fish111918957
3Sindrewicz KrzysztofPyrzyce1311,5111853,5
4Pawłowski MarekPolice21192152
5Kwiatkowski MarcinPyrzyce813171452
6Gołuchowski GrzegorzPyrzyce911,5141650,5
7Modrakowski WładysławLipień15151545
8Lubasiewicz AndrzejPolice102110445
9Nagórski WaldemarStar Fish171411143
10Bucyk PawełOdra3211337
11Kicio RyszardAgryf18103536
12Rokicki PiotrStar Fish1851235
13Momot SylwesterLubanowo71724
14Woronin AndrzejLipień16723
15Sarba MichałTroć516122
16Głogowski ArkadiuszAgryf1616
17Kałucki KrzysztofPstrąg8816
18Żuliński TadeuszLipień12315
19Wasiak ZbigniewFala Pyrzyce1515
20Lewkowicz StanisławKlub Fala Pyrzyce1414
21Woronin MarcinLipień1313
22Majchrzak MarcinSpółdzielca1212
23Bandach KrzysztofBulk Cargo1010
24Strzelczyk MariuszOdra Chojna99
25Nowakowski ArturPyrzyce88
26Rogalewicz GrzegorzPyrzyce628
27Wysokiński MarekOdra77
28Tokarski AndrzejKiełbik257
29Głogowski DariuszAgryf167
30Kubiaczyk IreneuszOkoń Goleniów77
31Działkowski GrzegorzPolice66
32Krzywobłocki MaciejKiełbik426
33Ornat RyszardLipień66
34Tarnowski MichałTroć44
35Smelkowski RobertStar Fish44
36Falandysz PawełPyrzyce33
37Rukowski JarosławFala Pyrzyce22

KOBIETY

MiejsceNazwisko i ImięKlub/KołoOKSPuchar Prezesa tura IMO tura IMO tura ISUMA
1Nagórska BarbaraStar Fish11117736
2Kowalczyk WandaLipień978832
3Marszałek EwaBig Fish883928
4Banachewicz TeresaPolice796527
5Fitzer JadwigaKiełbik111122
6Katanowska BożenaLipień69621
7Dec KatarzynaBig Fish564217
8Morzyńska MariaSzczecin Miasto549
9Bagińska EwaKolejarz Stargard235

JUNIORZY

MiejsceNazwisko i ImięKlub/KołoOKSPuchar Prezesa tura IMO tura IMO tura IISUMA
1Lubasiewicz MichałPolice999936
2Bogusz DawidStar Fish11112832
3Nowakowski PiotrPyrzyce87621
4Nowak MarcinRurzyca Chojna81119
5Wasiak DanielFala Pyrzyce11718
6Kozieł PrzemysławBig Fish5510
7Kałucki SewerynPstrąg448
8Sokołowski BartoszSpółdzielca Stargard617
9Kneja PawełKarp134
10Skalska KarolinaKolejarz Stargard33
11Żmuda PawełDelfinek22

 

Klasyfikacja Grand Prix

październik 2014

Zestawiła: Małgorzata Juras

SENIORZY

MiejsceImię i NazwiskoKoło/KlubOKSPuchar Prezesa tura IMO tura IMO tura IIPuchar Prezesa tura IIPuchar Prezesa tura IIIPuchar Prezesa tura IVSuma
1Lubasiewicz AndrzejPolice11181913161518110
2Bender MieczysławKlub Lipień1217211875888
3Pawłowski MarekPolice192115102186
4Nowakowski ArturPyrzyce16111511141784
5Sindrewicz KrzysztofPyrzyce1791419131183
6Modrakowski WładysławKlub Lipień616191219779
7Rokicki PiotrKarp21216814575
8Gołuchowski GrzegorzPyrzyce19118181571
9Kwiatkowski Marcin1514102121063
10Działkowski GrzegorzPolice18161116162
11Wąchalski MarcinStarfish1418811657
12Ornat RyszardLipień671417944
13Bucyk Paweł910517243
14Tokarski AndrzejKiełbik856101241
15Wysokiński MarekPolice8161640
16Ochociński ZbigniewPolice1341936
17Nagórski WaldemarStarfish312591333
18Bęś StanisławZałom171532
19Strzelczyk Mariusz3417731
20Sarba MichałTroć372131
21Woronin AndrzejLipień7213628
22Żmuda Bogdan2133927
23Siudej MirosławBig-Fish138122
24Woronin MarcinLipień101121
25Rogalewicz GrzegorzPyrzyce2121
26Krzywobłodzki MaciejKiełbik531321
27Murawski KrzysztofBig Fish41418
28Dziewiatnikow Krzysztof7815
29Kicio RyszardAgryf1515
30Skopiński Wojciech1414
31Głogowski DariuszAgryf1212
32Szajek Waldermar1212
33Wasiak ZbigniewPyrzyce1010
34Żuliński TadeuszLipień99
35Dobrzaniecki JakubKiełbik99
36Stróżewski GrzegorzBig Fish527
37Smelkowski Robert347
38Nowaczyk Jacek66
39Opaliński JarosławKoło Lipień415
40Roguski JanuszTroć145
41Chudzik Maciej22
42Głogowski ArkadiuszAgryf22

KOBIETY

MiejsceImię i NazwiskoKlub/KołoOKSPuchar Prezesa tura IMO tura IMO tura IIPuchar Prezesa tura IIPuchar Prezesa tura IIIPuchar Prezesa tura IVSuma
1Fitzer JadwigaKiełbik95111188961
2Katanowska BożenaKoło Lipień597,59115854,5
3Nagórska BarbaraStarfish8119596654
4Kowalczyk WandaKoło Lipień667,58611751,5
5Marszałek EwaBig Fish1183749547
6Banachewicz TeresaTroć766741141
7Dec KatarzynaBig Fish74227426
8Grzesiak SylwiaStarfish4343,5317,5
9Skalska Karolina53,58,5
10Mordal DorotaPyrzyce55

JUNIORZY

MiejsceNazwisko i ImięKoło/KlubOKSPuchar Prezesa tura IMO tura IMO tura IIPuchar Prezesa tura IIPuchar Prezesa tura IIIPuchar Prezesa tura IVSUMA
1Lubasiewicz MichałPolice78798111161
2Bogusz DawidStarfish1111118849
3Szustak SebastianStarfish954499747
4Skurpel KlaudiaLipień72,5711936,5
5Piotrowski PiotrAgryf991129
6Topolewski PawełKiełbik4116820
7Wasiak DanielPyrzyce8614
8Smalarz Szymon8311
9Gałat Mariusz5510
10Bar Szymon2,568,5
11Żmuda Paweł628
12Woźniak ŁukaszPyrzyce77
13Kozieł PrzemysławPyrzyce66

wrzesień 2014

Zestawiła: Małgorzata Juras

MŁODZIEŻ

Miejsce

Nazwisko i Imię

Koło/Klub

OKS

Puchar Prezesa tura I

MO tura I

MO tura II

Puchar Prezesa tura II

Puchar Prezesa tura II

SUMA

1

Lubasiewicz Michał

7

8

7

9

8

11

50

2

Bogusz Dawid

Starfish

11

11

11

8

41

3

Szustak Sebastian

Starfish

9

5

4

4

9

9

40

4

Piotrowski Piotr

Agryf

9

9

11

29

5

Skurpel Klaudia

Lipień

7

2,5

7

11

27,5

6

Topolewski Paweł

4

1

1

6

8

20

7

Wasiak Daniel

Pyrzyce

8

6

14

8

Smalarz Szymon

8

3

11

9

Gałat Mariusz

5

5

10

10

Bar Szymon

2,5

6

8,5

11

Żmuda Paweł

6

2

8

12

Woźniak Łukasz

Pyrzyce

7

7

13

Kozieł Przemysław

Pyrzyce

6

6

 

SENIORZY

Miejsce

Imię i Nazwisko

Koło/Klub

OKS

Puchar Prezesa tura I

MO tura I

MO tura II

Puchar Prezesa tura II

Puchar Prezesa tura III

Suma

1

Lubasiewicz Andrzej

Police

11

18

19

13

16

15

92

2

Bender Mieczysław

Klub Lipień

12

17

21

18

7

5

80

3

Modrakowski Władysław

Klub Lipień

6

16

19

12

19

72

4

Sindrewicz Krzysztof

Pyrzyce

17

9

14

19

13

72

5

Rokicki Piotr

Karp

21

21

6

8

14

70

6

Nowakowski Artur

Pyrzyce

16

11

15

11

14

67

7

Pawłowski Marek

Police

19

21

15

10

65

8

Działkowski Grzegorz

Police

18

16

11

16

1

62

9

Wąchalski Marcin

Starfish

14

18

8

11

6

57

10

Gołuchowski Grzegorz

Pyrzyce

19

1

18

18

56

11

Kwiatkowski Marcin

15

14

10

2

12

53

12

Bucyk Paweł

9

10

5

17

2

43

13

Ornat Ryszard

Lipień

6

7

1

4

17

35

14

Bęś Stanisław

Załom

17

15

32

15

Strzelczyk Mariusz

3

4

17

7

31

16

Sarba Michał

Troć

3

7

21

31

17

Nagórski Waldemar

Starfish

3

12

5

9

1

30

18

Tokarski Andrzej

Kiełbik

8

5

6

10

29

19

Żmuda Bogdan

2

13

3

9

27

20

Wysokiński Marek

Police

8

16

24

21

Woronin Andrzej

Lipień

7

2

13

22

22

Siudej Mirosław

Big-Fish

13

8

21

23

Woronin Marcin

Lipień

10

11

21

24

Rogalewicz Grzegorz

Pyrzyce

21

21

25

Ochociński Zbigniew

Police

13

4

17

26

Dziewiatnikow Krzysztof

7

8

15

27

Kicio Ryszard

Agryf

15

15

28

Skopiński Wojciech

14

14

29

Głogowski Dariusz

Agryf

12

12

30

Szajek Waldermar

12

12

31

Wasiak Zbigniew

Pyrzyce

10

10

32

Żuliński Tadeusz

Lipień

9

9

33

Dobrzaniecki Jakub

Kiełbik

9

9

34

Krzywobłodzki Maciej

Kiełbik

5

3

8

35

Nowaczyk Jacek

6

6

36

Opaliński Jarosław

Koło Lipień

4

1

5

37

Roguski Janusz

Troć

1

4

5

38

Stróżewski Grzegorz

Big Fish

5

5

39

Murawski Krzysztof

Big Fish

4

4

40

Smelkowski Robert

3

3

41

Chudzik Maciej

2

2

42

Głogowski Arkadiusz

Agryf

2

2

 

KOBIETY

Miejsce

Imię i Nazwisko

Klub/Koło

OKS

Puchar Prezesa tura I

MO tura I

MO tura II

Puchar Prezesa tura II

Puchar Prezesa tura II

Suma

1

Fitzer Jadwiga

Kiełbik

9

5

11

11

8

8

52

2

Nagórska Barbara

Starfish

8

11

9

5

9

6

48

3

Katanowska Bożena

Koło Lipień

5

9

7,5

9

11

5

46,5

4

Kowalczyk Wanda

Koło Lipień

6

6

7,5

8

6

11

44,5

5

Marszałek Ewa

Big Fish

11

8

3

7

4

9

42

6

Banachewicz Teresa

Troć

7

6

6

7

4

30

7

Dec Katarzyna

Big Fish

7

4

2

2

7

22

8

Grzesiak Sylwia

Starfish

4

3

4

3,5

3

17,5

9

Skalska Karolina

5

3,5

8,5

10

Mordal Dorota

Pyrzyce

5

5

 

Zestawiła: Małgorzata Juras


Klasyfikacja Grand Prix
maj 2014r.

Zestawiła: Małgorzata Juras

SENIORZY

Miejsce

Imię i Nazwisko

Koło/Klub

OKS

Puchar Prezesa tura I

MO tura I

MO tura II

Suma

1

Bender Mieczysław

Klub Lipień

12

17

21

18

68

2

Działkowski Grzegorz

Police

18

16

11

16

61

3

Lubasiewicz Andrzej

11

18

19

13

61

4

Nowakowski Artur

Pyrzyce

16

11

15

11

53

5

Rokicki Piotr

Karp

21

21

6

48

6

Modrakowski Władysław

Klub Lipień

6

16

19

41

7

Pawłowski Marek

Police

19

21

40

8

Sindrewicz Krzysztof

Pyrzyce

17

9

14

40

9

Wąchalski Marcin

Star Fish

14

18

8

40

10

Kwiatkowski Marcin

15

14

10

39

11

Bęś Stanisław

Załom

17

15

32

12

Nagórski Waldemar

Star Fish

3

12

5

9

29

13

Bucyk Paweł

9

10

5

24

14

Strzelczyk Mariusz

3

4

17

24

15

Gołuchowski Grzegorz

Pyrzyce

19

1

20

16

Tokarski Andrzej

Kiełbik

8

5

6

19

17

Żmuda Bogdan

2

13

3

18

18

Dziewiatnikow Krzysztof

7

8

15

19

Kicio Ryszard

Agryf

15

15

20

Skopiński Wojciech

14

14

21

Ornat Ryszard

Lipień

6

7

1

14

22

Siudej Mirosław

Big-Fish

13

13

23

Ochociński Zbigniew

Police

13

13

24

Głogowski Dariusz

Agryf

12

12

25

Szajek Waldermar

12

12

26

Woronin Marcin

Lipień

10

10

27

Wasiak Zbigniew

Pyrzyce

10

10

28

Sarba Michał

Troć

3

7

10

29

Żuliński Tadeusz

Lipień

9

9

30

Woronin Andrzej

Lipień

7

2

9

31

Wysokiński Marek

8

8

32

Krzywobłodzki Maciej

Kiełbik

5

5

33

Opaliński Jarosław

Koło Lipień

4

1

5

34

Roguski Janusz

Troć

1

4

5

35

Murawski Krzysztof

Big Fish

4

4

36

Chudzik Maciej

2

2

37

Głogowski Arkadiusz

Agryf

2

2

Zestawiła: Małgorzata Juras

KOBIETY

Miejsce

Imię i Nazwisko

Klub/Koło

OKS

Puchar Prezesa tura I

MO tura I

MO tura II

Suma

1

Fitzer Jadwiga

Kiełbik

9

5

11

11

36

2

Nagórska Barbara

Star Fish

8

11

9

5

33

3

Katanowska Bożena

Koło Lipień

5

9

7,5

9

30,5

4

Marszałek Ewa

Big Fish

11

8

3

7

29

5

Kowalczyk Wanda

Koło Lipień

6

6

7,5

8

27,5

6

Banachewicz Teresa

Troć

7

6

6

19

7

Dec Katarzyna

Big Fish

7

4

2

2

15

8

Grzesiak Sylwia

Star Fish

4

3

4

3,5

14,5

9

Skalska Karolina

5

3,5

8,5

Zestawiła: Małgorzata Juras

 

MŁODZIEŻ

Miejsce

Nazwisko i Imię

Koło/Klub

OKS

Puchar Prezesa tura I

MO tura I

MO tura II

SUMA

1

Bogusz Dawid

Star Fish

11

11

11

8

41

2

Lubasiewicz Michał

7

8

7

9

31

3

Piotrowski Piotr

Agryf

9

9

11

29

4

Szustak Sebastian

Star Fish

9

5

4

4

22

5

Skurpel Klaudia

Lipień

7

2,5

7

16,5

6

Wasiak Daniel

Pyrzyce

8

6

14

7

Smalarz Szymon

8

3

11

8

Gałat Mariusz

5

5

10

9

Bar Szymon

2,5

6

8,5

10

Żmuda Paweł

6

2

8

11

Kozieł Przemysław

Pyrzyce

6

6

12

Topolewski Paweł

4

1

1

6

Zestawiła: Małgorzata Juras


 

Klasyfikacja Grand Prix
październik 2013r.

Zestawiła: Małgorzata Juras

SENIORZY

Miejsce

Nazwisko i Imię

Koło/Klub

OKS

Puchar Prezesa I tura

MO tura I

MO tura II

Puchar Prezesa tura II

Puchar Prezesa tura III

Puchar Prezesa tura IV

SUMA

1

Modrakowski Władysław

Klub Lipień

14

21

8

18

21

21

103

2

Pawłowski Marek

Klub Police

15

19

18

5

12

18

11

98

3

Działkowski Grzegorz

Police

6

21

13

17

19

19

95

4

Bender Mieczysław

Klub Lipień

19

15

11

15

7

15

12

94

5

Sarba Michal

Koło Troć

8

10

19

21

18

12

2

90

6

Głogowski Arkadiusz

Agryf

18

17

19

5

17

76

7

Lubasiewicz Andrzej

Koło Lipień

21

11

16

3

17

6

74

8

Rokicki Piotr

Karp

16

13

6

16

4

18

73

9

Ornat Ryszard

Lipień

15

14

14

9

21

73

10

Nowakowski Artur

Koło Pyrzyce

7

14

4

4

19

6

13

67

11

Wąchalski Marcin

Star fish

17

17

15

13

62

12

Hołubowski Emil

Star fish

4

16

10

2

14

46

13

Sindrewicz Krzysztof

Koło Pyrzyce

18

10

1

8

37

14

Gołuchowski Grzegorz

Pyrzyce

3

11

11

7

3

35

15

Nagórski Waldemar

Star fish

10

12

8

3

33

16

Wasiak Zbigniew

Koło Pyrzyce

1

7

9

16

33

17

Głogowski Dariusz

Koło Agryf

11

1

13

7

32

18

Tokarski Andrzej

Koło Kiełbik

12

8

0,5

11

31,5

19

Kicio Ryszard

Koło Agryf

16

12

28

20

Woronin Andrzej

Lipień

13

15

28

21

Roguski Janusz

Koło Troć

10

17

27

22

Opaliński Jarosław

Koło Lipień

6

2

9

5

4

26

23

Murawski Krzysztof

Koło Big Fish

3

5

2

14

24

24

Maciąg Bogumił

Koło Pyrzyce

13

9

22

25

Żuliński Tadeusz

Lipień

5

0,5

16

21,5

26

Bocianowski Ryszard

Chojna

12

7

19

27

Frejlichowski Marek

Koło Troć

9

9

18

28

Majchrzak Marcin

Spółdzielca

14

14

29

Ochociński Zbigniew

Police

6

8

14

30

Bęś Wojciech

Płoty

2

9

11

31

Wysokiński Marek

Gryfino

10

10

32

Siudej Mirosław

Big Fish

10

10

33

Krzywobłocki Maciej

Kiełbik

3

6

9

34

Bęś Stanisław

Załom

8

8

35

Brodek Michał

Sz-n Miasto

7

7

36

Dróżdż Andrzej

Pyrzyce

4

2

1

7

37

Skopiński Wojciech

5

5

38

Nowakowski Stanisław

5

5

39

Woronin Marcin

Lipień

4

4

40

Purgal Jerzy

Delfinek

3

3

41

Dziewiatnikow Krzysztof

2

2

42

Tomczak Kazimierz

Załomiak

1

1

2

Zestawiła: Małgorzata Juras

KOBIETY

Miejsce

Nazwisko i Imię

Koło/Klub

OKS

Puchar Prezesa I tura

MO I tura

MO II tura

Puchar Prezesa tura II

Puchar Prezesa tura III

Puchar Prezesa tura IV

SUMA

1

Rudyńska Krystyna

Koło Pyrzyce

9

11

11

11

9

5

11

67

2

Fitzer Jadwiga

Koło Kiełbik

11

8

4

7

11

11

5

57

3

Nagórska Barbara

Star fish

3

5

9

8

7

9

9

50

4

Katanowska Bożena

Koło Lipień

2

7

5,5

9

3

7

4

37,5

5

Frejlichowska Ludmiła

Koło Troć

8

1

3

4

4

4

8

32

6

Kowalczyk Wanda

Koło Lipień

5

6

1

5

5

6

2

30

7

Marszałek Ewa

Koło Big Fish

7

8

2

1

8

3

29

8

Dec Katarzyna

Koło Big Fish

4

4

5,5

1

3

6

23,5

9

Banachewicz Teresa

Okoń

7

6

8

21

10

Trzeciak Elżbieta

Police

9

2

7

18

11

Grzesiak Sylwia

Star Fish

1

2

3

6

12

12

Mordal Dorota

Koło Pyrzyce

6

3

9

13

Nalborska Grażyna

Chojna

2

2

Zestawiła: Małgorzata Juras

JUNIORZY

Miejsce

Nazwisko i Imię

Koło/Klub

OKS

Puchar Prezesa I tura

MO I tura

MO II tura

Puchar Prezesa tura II

Puchar Prezesa tura III

Puchar Prezesa tura IV

SUMA

1

Bogusz Dawid

Star fish

11

11

9

8

11

11

11

72

2

Lubasiewicz Michał

Koło Lipień

9

8

6

7

6

6

7

49

3

Skurpel Klaudia

Koło Lipień

9

8

5

9

8

9

48

4

Wasiak Daniel

Koło Pyrzyce

7

6

8

9

6

36

5

Piotrowski Piotr

Agryf

11

11

7

29

6

Ruter Gracjan

Koło Kiełbik

5

7

2

1

3

8

26

7

Szustak Sebastian

Star fish

6

3

4

5

18

8

Bar Szymon

Okoń

4

4

7

15

9

Gałat Mariusz

Karp

7

3

10

10

Janus Nikola

Chojna

1

9

10

11

Kozieł Przemysław

Koło Pyrzyce

8

8

12

Kowalski Kamil

Chojna

5

2

7

13

Nowakowski Piotr

Lubanowo

6

6

Zestawiła: Małgorzata Juras


Klasyfikacja Grand Prix
wrzesień 2013r.

Zestawiła: Małgorzata Juras

SENIORZY

Miejsce

Nazwisko i Imię

Koło/Klub

OKS

Puchar Prezesa I tura

MO tura I

MO tura II

Puchar Prezesa tura II

Puchar Prezesa tura III

SUMA

1

Modrakowski Władysław

Klub Lipień

14

21

8

18

21

21

103

2

Sarba Michal

Koło Troć

8

10

19

21

18

12

88

3

Pawłowski Marek

Klub Police

15

19

18

5

12

18

87

4

Bender Mieczysław

Klub Lipień

19

15

11

15

7

15

82

5

Działkowski Grzegorz

Police

6

21

13

17

19

76

6

Lubasiewicz Andrzej

Koło Lipień

21

11

16

3

17

68

7

Wąchalski Marcin

Starfish

17

17

15

13

62

8

Głogowski Arkadiusz

Agryf

18

17

19

5

59

9

Rokicki Piotr

Karp

16

13

6

16

4

55

10

Nowakowski Artur

Koło Pyrzyce

7

14

4

4

19

6

54

11

Ornat Ryszard

Lipień

15

14

14

9

52

12

Hołubowski Emil

Star Fish

4

16

10

2

14

46

13

Nagórski Waldemar

Star Fish

10

12

8

3

33

14

Wasiak Zbigniew

Koło Pyrzyce

1

7

9

16

33

15

Gołuchowski Grzegorz

Pyrzyce

3

11

11

7

32

16

Tokarski Andrzej

Koło Kiełbik

12

8

0,5

11

31,5

17

Sindrewicz Krzysztof

Koło Pyrzyce

18

10

1

29

18

Kicio Ryszard

Koło Agryf

16

12

28

19

Roguski Janusz

Koło Troć

10

17

27

20

Głogowski Dariusz

Koło Agryf

11

1

13

25

21

Opaliński Jarosław

Koło Lipień

6

2

9

5

22

22

Bocianowski Ryszard

Chojna

12

7

19

23

Frejlichowski Marek

Koło Troć

9

9

18

24

Majchrzak Marcin

Spółdzielca

14

14

25

Ochociński Zbigniew

Police

6

8

14

26

Maciąg Bogumił

Koło Pyrzyce

13

13

27

Woronin Andrzej

Lipień

13

13

28

Bęś Wojciech

Płoty

2

9

11

29

Murawski Krzysztof

Koło Big Fish

3

5

2

10

30

Wysokiński Marek

Gryfino

10

10

31

Krzywobłocki Maciej

Kiełbik

3

6

9

32

Bęś Stanisław

Załom

8

8

33

Brodek Michał

Sz-n Miasto

7

7

34

Dróżdż Andrzej

Pyrzyce

4

2

6

35

Żuliński Tadeusz

Lipień

5

0,5

5,5

36

Skopiński Wojciech

5

5

37

Woronin Marcin

Lipień

4

4

38

Purgal Jerzy

Delfinek

3

3

39

Dziewiatnikow Krzysztof

2

2

40

Tomczak Kazimierz

Załomiak

1

1

2

Zestawiła: Małgorzata Juras

 

KOBIETY

Miejsce

Nazwisko i Imię

Koło/Klub

OKS

Puchar Prezesa I tura

MO I tura

MO II tura

Puchar Prezesa tura II

Puchar Prezesa tura III

SUMA

1

Rudyńska Krystyna

Koło Pyrzyce

9

11

11

11

9

5

56

2

Fitzer Jadwiga

Koło Kiełbik

11

8

4

7

11

11

52

3

Nagórska Barbara

Star Fish

3

5

9

8

7

9

41

4

Katanowska Bożena

Koło Lipień

2

7

5,5

9

3

7

33,5

5

Kowalczyk Wanda

Koło Lipień

5

6

1

5

5

6

28

6

Marszałek Ewa

Koło Big Fish

7

8

2

1

8

26

7

Frejlichowska Ludmiła

Koło Troć

8

1

3

4

4

4

24

8

Banachewicz Teresa

Okoń

7

6

8

21

9

Dec Katarzyna

Koło Big Fish

4

4

5,5

1

3

17,5

10

Grzesiak Sylwia

Star Fish

1

2

3

6

12

11

Trzeciak Elżbieta

Police

9

2

11

12

Mordal Dorota

Koło Pyrzyce

6

3

9

13

Nalborska Grażyna

Chojna

2

2

Zestawiła: Małgorzata Juras

 

JUNIORZY

Miejsce

Nazwisko i Imię

Koło/Klub

OKS

Puchar Prezesa I tura

MO I tura

MO II tura

Puchar Prezesa tura II

Puchar Prezesa tura III

SUMA

1

Bogusz Dawid

Star fish

11

11

9

8

11

11

61

2

Lubasiewicz Michał

Koło Lipień

9

8

6

7

6

6

42

3

Skurpel Klaudia

Koło Lipień

9

8

5

9

8

39

4

Wasiak Daniel

Koło Pyrzyce

7

6

8

9

30

5

Piotrowski Piotr

Agryf

11

11

7

29

6

Ruter Gracjan

Koło Kiełbik

5

7

2

1

3

18

9

Szustak Sebastian

Star Fish

6

3

4

5

18

10

Bar Szymon

Okoń

4

4

7

15

11

Gałat Mariusz

Karp

7

3

10

12

Janus Nikola

Chojna

1

9

10

13

Kozieł Przemysław

Koło Pyrzyce

8

8

14

Kowalski Kamil

Chojna

5

2

7

15

Nowakowski Piotr

Lubanowo

6

6

 

Zestawiła: Małgorzata Juras


Klasyfikacja Grand Prix
lipiec 2013r.

SENIORZY

Miejsce

Nazwisko i Imię

Koło/Klub

OKS

Puchar Prezesa I tura

MO tura I

MO tura II

Puchar Prezesa tura II

SUMA

1

Modrakowski Władysław

Klub Lipień

14

21

8

18

21

82

2

Sarba Michal

Koło Troć

8

10

19

21

18

76

3

Pawłowski Marek

Klub Police

15

19

18

5

12

69

4

Bender Mieczysław

Klub Lipień

19

15

11

15

7

67

5

Głogowski Arkadiusz

Agryf

18

17

19

5

59

6

Działkowski Grzegorz

Police

6

21

13

17

57

7

Lubasiewicz Andrzej

Koło Lipień

21

11

16

3

51

8

Rokicki Piotr

Karp

16

13

6

16

51

9

Wąchalski Marcin

Star Fish

17

17

15

49

10

Nowakowski Artur

Koło Pyrzyce

7

14

4

4

19

48

11

Ornat Ryszard

Lipień

15

14

14

43

12

Hołubowski Emil

Star Fish

4

16

10

2

32

13

Nagórski Waldemar

Star Fish

10

12

8

30

14

Kicio Ryszard

Koło Agryf

16

12

28

15

Sindrewicz Krzysztof

Koło Pyrzyce

18

10

28

16

Roguski Janusz

Koło Troć

10

17

27

17

Gołuchowski Grzegorz

Pyrzyce

3

11

11

25

18

Głogowski Dariusz

Koło Agryf

11

1

13

25

19

Tokarski Andrzej

Koło Kiełbik

12

8

0,5

20,5

20

Bocianowski Ryszard

Chojna

12

7

19

21

Frejlichowski Marek

Koło Troć

9

9

18

22

Opaliński Jarosław

Koło Lipień

6

2

9

17

23

Wasiak Zbigniew

Koło Pyrzyce

1

7

9

17

24

Majchrzak Marcin

Spółdzielca

14

14

25

Maciąg Bogumił

Koło Pyrzyce

13

13

26

Woronin Andrzej

Lipień

13

13

27

Bęś Wojciech

Płoty

2

9

11

28

Murawski Krzysztof

Koło Big Fish

3

5

2

10

29

Krzywobłocki Maciej

Kiełbik

3

6

9

30

Bęś Stanisław

Załom

8

8

31

Brodek Michał

Sz-n Miasto

7

7

32

Ochociński Zbigniew

Police

6

6

33

Żuliński Tadeusz

Lipień

5

0,5

5,5

34

Skopiński Wojciech

5

5

35

Woronin Marcin

Lipień

4

4

36

Dróżdż Andrzej

Pyrzyce

4

4

37

Purgal Jerzy

Koło Delfinek

3

3

38

Dziewiatnikow Krzysztof

2

2

39

Tomczak Kazimierz

Załomiak

1

1

2

Zestawiła: Małgorzata Juras

 

KOBIETY

Miejsce

Nazwisko i Imię

Koło/Klub

OKS

Puchar Prezesa I tura

MO I tura

MO II tura

Puchar Prezesa tura II

SUMA

1

Rudyńska Krystyna

Koło Pyrzyce

9

11

11

11

9

51

2

Fitzer Jadwiga

Koło Kiełbik

11

8

4

7

11

41

3

Nagórska Barbara

Star Fish

3

5

9

8

7

32

4

Katanowska Bożena

Koło Lipień

2

7

5,5

9

3

26,5

5

Kowalczyk Wanda

Koło Lipień

5

6

1

5

5

22

6

Banachewicz Teresa

Okoń

7

6

8

21

7

Frejlichowska Ludmiła

Koło Troć

8

1

3

4

4

20

8

Marszałek Ewa

Koło Big Fish

7

8

2

1

18

9

Dec Katarzyna

Koło Big Fish

4

4

5,5

1

14,5

10

Grzesiak Sylwia

Star Fish

1

2

3

6

12

11

Trzeciak Elżbieta

Police

9

2

11

12

Mordal Dorota

Koło Pyrzyce

6

3

9

13

Nalborska Grażyna

Chojna

2

2

Zestawiła: Małgorzata Juras

 

JUNIORZY

Miejsce

Nazwisko i Imię

Koło/Klub

OKS

Puchar Prezesa I tura

MO I tura

MO II tura

Puchar Prezesa tura II

SUMA

1

Bogusz Dawid

Star Fish

11

11

9

8

11

50

2

Lubasiewicz Michał

Koło Lipień

9

8

6

7

6

36

3

Skurpel Klaudia

Koło Lipień

9

8

5

9

31

4

Piotrowski Piotr

Agryf

11

11

7

29

5

Wasiak Daniel

Koło Pyrzyce

7

6

8

21

6

Ruter Gracjan

Koło Kiełbik

5

7

2

1

3

18

9

Szustak Sebastian

Star Fish

6

3

4

5

18

10

Gałat Mariusz

Karp

7

3

10

11

Janus Nikola

Chojna

1

9

10

12

Kozieł Przemysław

Koło Pyrzyce

8

8

13

Bar Szymon

Kolejarz

4

4

8

14

Kowalski Kamil

Chojna

5

2

7

15

Nowakowski Piotr

Lubanowo

6

6

Zestawiła: Małgorzata Juras


Klasyfikacja Grand Prix
czerwiec 2013r.

SENIORZY

Miejsce

Nazwisko i Imię

Koło/Klub

OKS

Puchar Prezesa I tura

MO tura I

MO tura II

SUMA

1

Modrakowski Władysław

Klub Lipień

14

21

8

18

61

2

Bender Mieczysław

Klub Lipień

19

15

11

15

60

3

Sarba Michal

Koło Troć

8

10

19

21

58

4

Pawłowski Marek

Klub Police

15

19

18

5

57

5

Głogowski Arkadiusz

Agryf

18

17

19

54

6

Lubasiewicz Andrzej

Koło Lipień

21

11

16

48

7

Działkowski Grzegorz

Police

6

21

13

40

8

Rokicki Piotr

Karp

16

13

6

35

9

Wąchalski Marcin

Starfish

17

17

34

10

Hołubowski Emil

Starfish

4

16

10

30

11

Nowakowski Artur

Koło Pyrzyce

7

14

4

4

29

12

Ornat Ryszard

Lipień

15

14

29

13

Kicio Ryszard

Koło Agryf

16

12

28

14

Roguski Janusz

Koło Troć

10

17

27

15

Nagórski Waldemar

Starfish

10

12

22

16

Tokarski Andrzej

Koło Kiełbik

12

8

20

17

Bocianowski Ryszard

Chojna

12

7

19

18

Sindrewicz Krzysztof

Koło Pyrzyce

18

18

19

Frejlichowski Marek

Koło Troć

9

9

18

20

Opaliński Jarosław

Koło Lipień

6

2

9

17

21

Majchrzak Marcin

Spółdzielca

14

14

22

Gołuchowski Grzegorz

Pyrzyce

3

11

14

23

Maciąg Bogumił

Koło Pyrzyce

13

13

24

Woronin Andrzej

Lipień

13

13

25

Głogowski Dariusz

Koło Agryf

11

1

12

26

Bęś Wojciech

Płoty

2

9

11

27

Murawski Krzysztof

Koło BigFish

3

5

2

10

28

Krzywobłocki Maciej

Kiełbik

3

6

9

29

Wasiak Zbigniew

Koło Pyrzyce

1

7

8

30

Bęś Stanisław

Załom

8

8

31

Brodek Michał

Sz-n Miasto

7

7

32

Skopiński Wojciech

5

5

33

Żuliński Tadeusz

Lipień

5

5

34

Woronin Marcin

Lipień

4

4

35

Purgal Jerzy

Delfinek

3

3

36

Dziewiatnikow Krzysztof

2

2

37

Tomczak Kazimierz

Załomiak

1

1

2

Zestawiła: Małgorzata Juras

 

KOBIETY

Miejsce

Nazwisko i Imię

Koło/Klub

OKS

Puchar Prezesa I tura

MO I tura

MO II tura

SUMA

1

Rudyńska Krystyna

Koło Pyrzyce

9

11

11

11

42

2

Fitzer Jadwiga

Koło Kiełbik

11

8

4

7

30

3

Nagórska Barbara

Starfish

3

5

9

8

25

4

Katanowska Bożena

Koło Lipień

2

7

5,5

9

23,5

5

Marszałek Ewa

Koło BigFish

7

8

2

17

6

Kowalczyk Wanda

Koło Lipień

5

6

1

5

17

7

Frejlichowska Ludmiła

Koło Troć

8

1

3

4

16

8

Dec Katarzyna

Koło BigFish

4

4

5,5

1

14,5

9

Banachewicz Teresa

Okoń

7

6

13

10

Mordal Dorota

Koło Pyrzyce

6

3

9

11

Trzeciak Elżbieta

Police

9

9

12

Grzesiak Sylwia

StarFish

1

2

3

6

13

Nalborska Grażyna

Chojna

2

2

Zestawiła: Małgorzata Juras
JUNIORZY

Miejsce

Nazwisko i Imię

Koło/Klub

OKS

Puchar Prezesa I tura

MO I tura

MO II tura

SUMA

1

Bogusz Dawid

Starfish

11

11

9

8

39

2

Lubasiewicz Michał

Koło Lipień

9

8

6

7

30

3

Skurpel Klaudia

Koło Lipień

9

8

5

22

4

Piotrowski Piotr

Agryf

11

11

22

5

Ruter Gracjan

Koło Kiełbik

5

7

2

1

15

6

Wasiak Daniel

Koło Pyrzyce

7

6

13

9

Szustak Sebastian

Starfish

6

3

4

13

10

Gałat Mariusz

Karp

7

3

10

11

Janus Nikola

Chojna

1

9

10

12

Kozieł Przemysław

Koło Pyrzyce

8

8

13

Kowalski Kamil

Chojna

5

2

7

14

Nowakowski Piotr

Lubanowo

6

6

15

Bar Szymon

Kolejarz

4

4

Zestawiła: Małgorzata Juras


Klasyfikacja
kwiecień 2013r.

Seniorzy

Miejsce

Nazwisko i Imię

Koło/Klub

OKS

1

Lubasiewicz Andrzej

Koło Lipień

21

2

Bender Mieczysław

Klub Lipień

19

3

Sindrewicz Krzysztof

Koło Pyrzyce

18

4

Wąchalski Marcin

Star Fish

17

5

Kicio Ryszard

Koło Agryf

16

6

Pawłowski Marek

Klub Police

15

7

Modrakowski Władysław

Klub Lipień

14

8

Maciąg Bogumił

Koło Pyrzyce

13

9

Tokarski Andrzej

Koło Kiełbik

12

10

Głogowski Dariusz

Koło Agryf

11

11

Roguski Janusz

Koło Troć

10

12

Frejlichowski Marek

Koło Troć

9

13

Sarba Michal

Koło Troć

8

14

Nowakowski Artur

Koło Pyrzyce

7

15

Opaliński Jarosław

Koło Lipień

6

16

Skopiński Wojciech

5

17

Hołubowski Emil

Star Fish

4

18

Murawski Krzysztof

Koło Big Fish

3

19

Dziewiatnikow Krzysztof

2

20

Wasiak Zbigniew

Koło Pyrzyce

1

 

Kobiety

Miejsce

Nazwisko i Imię

Koło/Klub

OKS

1

Fitzer Jadwiga

Koło Kiełbik

11

2

Rudyńska Krystyna

Koło Pyrzyce

9

3

Frejlichowska Ludmiła

Koło Troć

8

4

Marszałek Ewa

Koło Big Fish

7

5

Mordal Dorota

Koło Pyrzyce

6

6

Kowalczyk Wanda

Koło Lipień

5

7

Dec Katarzyna

Koło Big Fish

4

8

Nagórska Barbara

Star Fish

3

9

Katanowska Bożena

Koło Lipień

2

10

Grzesiak Sylwia

Star Fish

1

 

Juniorzy

Miejsce

Nazwisko i Imię

Koło/Klub

OKS

1

Bogusz Dawid

Star Fish

11

2

Lubasiewicz Michał

Koło Lipień

9

3

Kozieł Przemysław

Koło Pyrzyce

8

4

Wasiak Daniel

Koło Pyrzyce

7

5

Szustak Sebastian

Star Fish

6

6

Ruter Gracjan

Koło Kiełbik

5

 

Zestawiła:
Małgorzata Juras


Zawody z cyklu Grand Prix
klasyfikacja 3-letnia
KATEGORIA SPINNING

listopad 2012r.

L.P.

Nazwisko i Imię

2010 pkt.

2011 pkt.

2012 pkt.

punktacja końcowa

1

2

3

4

5

6

1.

Tarnowski Michał

44

43

32

119

2.

Mazurkiewicz Jerzy

28

31

52

111

3.

Mielczarek Radosław

35

42

29

106

4.

Zapałacz Mariusz

19

40

41

100

5.

Trościanko Mariusz

39

23

32

94

6.

Gołębiowski Mirosław

12

13

34

59

7.

Kwiecień Ernest

2

16

40

58

8.

Kwaśniewski Patryk

0

15

27

42

9.

Rycak Bartosz

27

14

0

41

10.

Olenkowicz Karol

30

8

0

38

11.

Łuczak Bartosz

35

0

0

35

12.

Leszczak Artur

33

1

0

34

13.

Bartosik Andrzej

12

17

0

29

14.

Albingier Andrzej

22

3

0

25

15.

Sulej Tomasz

22

0

0

22

16.

Jankowski Adrian

16

5

0

21

17.

Pieszko Tomasz

5

12

0

17

18.

Sroczyński Łukasz

0

17

0

17

19.

Bącik Artur

0

8

8

16

20.

Roszyk Marek

15

0

0

15

21.

Ostrychacz Dawid

12

0

0

12

22.

Hasiniec Marcin

11

0

0

11

23.

Madrzyk Waldemar

10

0

0

10

24.

Woloszewicz Ryszard

3

5

0

8

25.

Socha Tomasz

0

0

8

8

26.

Pieszko Stanisław

7

0

0

7

27.

Wrona Waldemar

6

0

0

6

28.

Celt Radosław

0

0

5

5

29.

Grzeyszczak Cezary

5

0

0

5

30.

Ornat Ryszard

5

0

0

5

31.

Gorecki Sławomir

0

5

0

5

32.

Falandysz P.

0

0

3

3

33.

Nieradkiewicz Sławomir

0

0

3

3

34.

Tumielewicz Marcin

2

0

0

2


Grand Prix
Wyniki Puchar Prezesa, 08.10.2012r.

Młodzież

Miejsce

Nazwisko i Imię

Klub/Koło

OKS

Puchar Prezesa tura I

MO tura I

MO tura II

Puchar Prezesa tura II

Puchar Prezesa tura III

Puchar Prezesa tura IV

SUMA

1

Rokicki Piotr

Koło Karp

11

8

9

11

9

8

9

65

2

Bogusz Dawid

Klub Star Fish

8

11

11

7

9

11

57

3

Skurpel Klaudia

Klub Lipień

5

7

9

11

7

8

47

4

Wasiak Daniel

Koło Pyrzyce

7

6

6

8

6

6

39

5

Piotrowski Piotr

Koło Agryf

9

9

2

8

11

39

6

Lubasiewicz Michał

Koło Lipień

4

5

6

5

7

27

7

Kozieł Przemysław

Koło Pyrzyce

7

6

7

20

8

Ruter Gracjan

Koło Kiełbik

3

1

2

5

4

5

20

9

Bar Szymon

Koło Okoń

8

3

11

10

Pawłowski Paweł

Koło Delfinek

5

4

9

11

Urbanowicz Krzysztof

Koło Big Fish

4

4

12

Skalska Karolina

Kolejarz Stargard

3

1

4

13

Szyndryk Kacper

Star Fish

4

4

Kobiety

Miejsce

Nazwisko i Imię

Klub/Koło

OKS

Puchar Prezesa tura I

MO tura I

MO tura II

Puchar Prezesa tura II

Puchar Prezesa tura III

Puchar Prezesa tura IV

SUMA

1

Katanowska Bożena

Koło Lipień

7

6

11

7

6

11

5

53

2

Nagórska Barbara

Klub Star Fish

9

9

3

5

9

7

4

46

3

Marszałek Ewa

Koło Big Fish

8

7

11

1

9

8

44

4

Fitzer Jadwiga

Koło Kiełbik

8

8

11

6

11

44

5

Rudyńska Krystyna

Koło Pyrzyce

11

9

6

8

9

43

6

Kowalczyk Wanda

Koło Lipień

11

7

1

7

4

7

37

7

Trzeciak Elżbieta

Klub Police

5

5

2

8

5

6

31

8

Grzesiak Sylwia

Klub Star Fish

8

1

3

3

15

9

Hadam Danuta

Koło Agryf

3

2

9

14

10

Freilichowska Ludmiła

4

3

4

3

14

11

Nalborska Grażyna

Koło Chojna

6

4

10

12

Kowalska Nikola

Klub Fala

4

5

9

13

Świercz Elwira

Pyrzyce

2

2

Seniorzy

Miejsce

Nazwisko i Imię

Klub/Koło

OKS

Puchar Prezesa tura I

MO tura I

MO tura II

Puchar Prezesa tura II

Puchar Prezesa tura III

Puchar Prezesa tura IV

SUMA

1

Pawłowski Marek

Klub Police

21

18

19

19

6

6

19

108

2

Gołuchowski Grzegorz

Koło Pyrzyce

10

4

18

14

11

19

15

91

3

Nowakowski Artur

Koło Pyrzyce

14

5

15

18

18

16

86

4

Sarba Michał

Koło Troć

17

21

13

8

14

8

81

5

Nagórski Waldemar

Klub Star Fish

6

11

14

10

16

17

4

78

6

Lubasiewicz Andrzej

Koło Lipień

17

5

6

19

13

17

77

7

Bender Mieczysław

Klub Lipień

7

14

21

21

11

74

8

Woronin Andrzej

Koło Lipień

17

4

12

21

14

68

9

Krzywobłocki Maciej

Koło Kiełbik

11

3

7

15

15

13

64

10

Działkowski Grzegorz

Koło Okoń Goleniów

21

8

4

2

18

53

11

Głogowski Dariusz

Koło Afryf

9

6

16

17

48

12

Ochociński Zbigniew

Klub Police

13

4

3

5

21

46

13

Ornat Ryszard

Koło Lipień

1

6

9

13

12

1

42

14

Wasiak Zbigniew

Klub Fala

19

7

5

10

41

15

Sindrewicz Krzysztof

Klub Fala

15

15

10

40

16

Lamorski Mariusz

Koło Kiełbik

3

12

7

5

9

36

17

Tokarski Andrzej

Koło Kiełbik

4

8

12

7

2

33

18

Hołubowski Emil

Klub Starfish

15

9

6

30

19

Murawski Krzysztof

Koło Big Fish

2

9

7

12

30

20

Kazimierski Piotr

11

14

4

29

21

Bęś Stanisław

Koło Załom

10

16

26

22

Modrakowski Władysław

Klub Lipień

5

16

2

3

26

23

Opaliński Jarosław

Lipień

18

1

7

26

24

Rogalewicz Grzegorz

Koło Pyrzyce

13

2

10

25

25

Żuliński Tadeusz

Lipień

2

19

2

23

26

Wąchalski Marcin

Starfish

9

11

20

27

Skopiński Wojciech

18

18

28

Woronin Marcin

Koło Lipień

10

3

5

18

29

Roguski Janusz

Koło Troć

1

13

3

17

30

Sykuła Mariusz

17

17

31

Rutkowski Jarosław

Koło Pyrzyce

9

8

17

32

Beczek Sylwester

16

16

33

Chudzik Maciej

Troć

16

16

34

Dziewiatnikow Krzysztof

3

12

15

35

Freilichowski Marek

12

12

36

Perełka Wiesław

Delfinek

11

11

37

Rzęsa Kamil

8

8

38

Bandach Krzysztof

8

8

39

Misztal Krzysztof

1

1

40

Januła Andrzej

1

1

41

Piotrowski Robert

Agryf

1

1


Aktualna klasyfikacja Grand Prix,
wrzesień 2012

Młodzież

Miejsce

Nazwisko i Imię

Klub/Koło

OKS

Puchar Prezesa tura I

MO tura I

MO tura II

Puchar Prezesa tura II

Puchar Prezesa tura III

SUMA

1

Rokicki Piotr

Koło Karp

11

8

9

11

9

8

56

2

Bogusz Dawid

Klub Star Fish

8

11

11

7

9

46

3

Skurpel Klaudia

Klub Lipień

5

7

9

11

7

39

4

Piotrowski Piotr

Koło Agryf

9

9

2

8

11

39

5

Wasiak Daniel

Koło Pyrzyce

7

6

6

8

6

33

6

Kozieł Przemysław

Koło Pyrzyce

7

6

7

20

7

Lubasiewicz Michał

Koło Lipień

4

5

6

5

20

8

Ruter Gracjan

Koło Kiełbik

3

1

2

5

4

15

9

Bar Szymon

Koło Okoń

8

3

11

10

Pawłowski Paweł

Koło Delfinek

5

4

9

11

Urbanowicz Krzysztof

Koło Big Fish

4

4

12

Skalska Karolina

Kolejarz Stargard

3

1

4

13

Szyndryk Kacper

Starfish

4

4

 

Kobiety

Miejsce

Nazwisko i Imię

Klub/Koło

OKS

Puchar Prezesa tura I

MO tura I

MO tura II

Puchar Prezesa tura II

Puchar Prezesa tura III

SUMA

1

Katanowska Bożena

Koło Lipień

7

6

11

7

6

11

48

2

Nagórska Barbara

Klub Star Fish

9

9

3

5

9

7

42

3

Marszałek Ewa

Koło Big Fish

8

7

11

1

9

36

4

Rudyńska Krystyna

Koło Pyrzyce

11

9

6

8

34

5

Fitzer Jadwiga

Koło Kiełbik

8

8

11

6

33

6

Kowalczyk Wanda

Koło Lipień

11

7

1

7

4

30

7

Trzeciak Elżbieta

Klub Police

5

5

2

8

5

25

8

Hadam Danuta

Koło Agryf

3

2

9

14

9

Freilichowska Ludmiła

4

3

4

3

14

10

Grzesiak Sylwia

Klub Star Fish

8

1

3

12

11

Nalborska Grażyna

Koło Chojna

6

4

10

12

Kowalska Nikola

Klub Fala

4

5

9

13

Świercz Elwira

Pyrzyce

2

2

Seniorzy

Miejsce

Nazwisko i Imię

Klub/Koło

OKS

Puchar Prezesa tura I

MO tura I

MO tura II

Puchar Prezesa tura II

Puchar Prezesa tura III

SUMA

1

Pawłowski Marek

Klub Police

21

18

19

19

6

6

89

2

Gołuchowski Grzegorz

Koło Pyrzyce

10

4

18

14

11

19

76

3

Nagórski Waldemar

Klub Star Fish

6

11

14

10

16

17

74

4

Sarba Michał

Koło Troć

17

21

13

8

14

73

5

Nowakowski Artur

Koło Pyrzyce

14

5

15

18

18

70

6

Bender Mieczysław

Klub Lipień

7

14

21

21

63

7

Lubasiewicz Andrzej

Koło Lipień

17

5

6

19

13

60

8

Woronin Andrzej

Koło Lipień

17

4

12

21

54

9

Krzywobłocki Maciej

Koło Kiełbik

11

3

7

15

15

51

10

Głogowski Dariusz

Koło Afryf

9

6

16

17

48

11

Wasiak Zbigniew

Klub Fala

19

7

5

10

41

12

Ornat Ryszard

Koło Lipień

1

6

9

13

12

41

13

Działkowski Grzegorz

Koło Okoń Goleniów

21

8

4

2

35

14

Tokarski Andrzej

Koło Kiełbik

4

8

12

7

31

15

Sindrewicz Krzysztof

Klub Fala

15

15

30

16

Kazimierski Piotr

11

14

4

29

17

Lamorski Mariusz

Koło Kiełbik

3

12

7

5

27

18

Bęś Stanisław

Koło Załom

10

16

26

19

Ochociński Zbigniew

Klub Police

13

4

3

5

25

20

Rogalewicz Grzegorz

Koło Pyrzyce

13

2

10

25

21

Hołubowski Emil

Klub Star Fish

15

9

24

22

Modrakowski Władysław

Klub Lipień

5

16

2

23

23

Żuliński Tadeusz

Lipień

2

19

2

23

24

Wąchalski Marcin

Star Fish

9

11

20

25

Opaliński Jarosław

Lipień

18

1

19

26

Skopiński Wojciech

18

18

27

Murawski Krzysztof

Koło Big Fish

2

9

7

18

28

Roguski Janusz

Koło Troć

1

13

3

17

29

Sykuła Mariusz

17

17

30

Rutkowski Jarosław

Koło Pyrzyce

9

8

17

31

Beczek Sylwester

16

16

32

Chudzik Maciej

Troć

16

16

33

Dziewiatnikow Krzysztof

3

12

15

34

Woronin Marcin

Koło Lipień

10

3

13

35

Freilichowski Marek

12

12

36

Perełka Wiesław

Delfinek

11

11

37

Rzęsa Kamil

8

8

38

Bandach Krzysztof

8

8

39

Misztal Krzysztof

1

1

40

Januła Andrzej

1

1

41

Piotrowski Robert

Agryf

1

1


Protokół klasyfikacji indywidualnej zawodów o Puchar Darłowa rozegranych w dniach 31.08-02.09.2012 r. w Darłowie


GRAND PRIX 2012

MŁODZIEŻ

Miejsce

Nazwisko i Imię

Klub/Koło

OKS

Puchar Prezesa tura II

MO tura I

MO tura II

SUMA

1

Rokicki Piotr

Koło Karp

11

8

9

11

39

2

Bogusz Dawid

Klub Star Fish

8

11

11

7

37

3

Piotrowski Piotr

Koło Agryf

9

9

2

8

28

4

Skurpel Klaudia

Klub Lipień

5

7

9

21

5

Wasiak Daniel

Koło Pyrzyce

7

6

6

19

6

Kozieł Przemysław

Koło Pyrzyce

7

6

13

7

Bar Szymon

Koło Okoń

8

3

11

8

Lubasiewicz Michał

Koło Lipień

4

5

9

9

Pawłowski Paweł

Koło Delfinek

5

4

9

10

Ruter Gracjan

Koło Kiełbik

3

1

2

6

11

Urbanowicz Krzysztof

Koło Big Fish

4

4

12

Skalska Karolina

Kolejarz Stargard

3

1

4

KOBIETY

Miejsce

Nazwisko i Imię

Klub/Koło

OKS

Puchar Prezesa tura II

MO tura I

MO tura II

SUMA

1

Nagórska Barbara

Klub Star Fish

9

9

3

5

26

2

Rudyńska Krystyna

Koło Pyrzyce

11

9

6

26

3

Marszałek Ewa

Koło Big Fish

8

7

11

26

4

Katanowska Bożena

Koło Lipień

6

11

7

24

5

Kowalczyk Wanda

Koło Lipień

11

7

1

19

6

Fitzer Jadwiga

Koło Kiełbik

8

8

16

7

Hadam Danuta

Koło Agryf

3

2

9

14

8

Trzeciak Elżbieta

Klub Police

5

5

2

12

9

Nalborska Grażyna

Koło Chojna

6

4

10

10

Grzesiak Sylwia

Klub Star Fish

8

1

9

11

Freilichowska Ludmiła

4

3

7

12

Kowalska Nikola

Klub Fala

4

4

SENIORZY

Miejsce

Nazwisko i Imię

Klub/Koło

OKS

Puchar Prezesa tura I

MO tura I

MO tura II

SUMA

1

Pawłowski Marek

Klub Police

21

18

19

19

77

2

Nowakowski Artur

Koło Pyrzyce

14

5

15

18

52

3

Sarba Michał

Koło Troć

17

21

13

51

4

Głogowski Dariusz

Koło Agryf

9

6

16

17

48

5

Gołuchowski Grzegorz

Koło Pyrzyce

10

4

18

14

46

6

Bender Mieczysław

Klub Lipień

7

14

21

42

7

Nagórski Waldemar

Klub Star Fish

6

11

14

10

41

8

Wasiak Zbigniew

Klub Fala

19

7

5

31

9

Tokarski Andrzej

Koło Kiełbik

4

8

12

7

31

10

Sindrewicz Krzysztof

Klub Fala

15

15

30

11

Działkowski Grzegorz

Koło Okoń Goleniów

21

8

29

12

Lubasiewicz Andrzej

Koło Lipień

17

5

6

28

13

Bęś Stanisław

Koło Załom

10

16

26

14

Modrakowski Władysław

Klub Lipień

5

16

2

23

15

Krzywobłocki Maciej

Koło Kiełbik

11

3

7

21

16

Żuliński Tadeusz

Lipień

2

19

21

17

Woronin Andrzej

Koło Lipień

17

4

21

18

Ochociński Zbigniew

Klub Police

13

4

3

20

19

Opaliński Jarosław

Lipień

18

18

20

Beczek Sylwester

16

16

21

Ornat Ryszard

Koło Lipień

1

6

9

16

22

Lamorski Mariusz

Koło Kiełbik

3

12

15

23

Hołubowski Emil

Klub Star Fish

15

15

24

Rogalewicz Grzegorz

Koło Pyrzyce

13

2

15

25

Dziewiatnikow Krzysztof

3

12

15

26

Roguski Janusz

Koło Troć

1

13

14

27

Freilichowski Marek

12

12

28

Murawski Krzysztof

Koło Big Fish

2

9

11

29

Perełka Wiesław

Delfinek

11

11

30

Kazimierski Piotr

11

11

31

Woronin Marcin

Koło Lipień

10

10

32

Rutkowski Jarosław

Koło Pyrzyce

9

9

33

Rzęsa Kamil

8

8

34

Bandach Krzysztof

8

8

35

Misztal Krzysztof

1

1

36

Januła Andrzej

1

1


WYNIKI

Grand Prix 2011

JUNIORZY

Miejsce

Nazwisko i Imię

Koło/ Klub

OKS

Puchar Prezesa
I tura

MO tura I

MO tura II

Puchar Prezesa
tura II

Puchar Prezesa
tura III

SUMA

1

Bogusz Dawid

Klub Star Fish

11

9

9

11

9

9

58

2

Rokicki Piotr

Koło Karp

8

11

7

11

11

48

3

Piotrowski Piotr

Koło Agryf

4

11

7

9

4

8

43

4

Skurpel Klaudia

Klub Lipień

8

6

8

8

6

36

5

Urbanowicz Krzysztof

Koło Big-Fish

7

7

3

4

7

4

32

6

Wasiak Daniel

Koło Pyrzyce

3

5

2

8

6

24

7

Kozieł Przemysław

Koło Pyrzyce

6

4

1

5

5

21

8

Pawłowski Paweł

Koło Delfinek

5

6

11

9

Lubasiewicz Michał

Koło Lipień

3

7

10

10

Rycak Bartosz

9

9

11

Ciołek Patrycja

Sz-n Miasto

6

3

9

12

Bar Szymon

Koło Okoń

4

2

6

13

Skalska Karolina

Kolejarz

1

5

6

14

Kujda Cezary

Koło Wolin

5

5

KOBIETY

Miejsce

Nazwisko i Imię

Koło/Klub

OKS

Puchar Prezesa
I tura

MO tura I

MO tura II

Puchar Prezesa
tura II

Puchar Prezesa
tura III

SUMA

1

Katanowska Bożena

Koło Lipień

9

8

11

9

9

9

55

2

Fitzer Jadwiga

Koło Kiełbik

11

9

3

8

11

5

47

3

Nagórska Barbara

Klub Star Fish

4

11

4

6

8

6

39

5

Marszałek Ewa

Koło Big-Fish

5

5

6

4

6

11

37

4

Trzeciak Elżbieta

Klub Police

7

8

1

7

7

30

7

Kowalczyk Wanda

Koło Lipień

6

6

1

7

5

4

29

6

Rudyńska Krystyna

Koło Pyrzyce

9

11

8

28

8

Hadam Danuta

Koło Agryf

7

2

2

4

15

9

Grzesiak Sylwia

Klub Star Fish

3

7

10

10

Nalborska Grażyna

Chojna

5

5

10

11

Dec Katarzyna

Koło Big-Fish

8

8

12

Banachewicz Teresa

Koło Okoń

3

3

SENIORZY

Miejsce

Nazwisko i Imię

Koło/ Klub

OKS

Puchar Prezesa
I tura

MO tura I

MO tura II

Puchar Prezesa
tura II

Puchar Prezesa
tura III

SUMA

1

Jędrej Karol

Koło Lipień

19

13

13

8

21

13

87

2

Lubasiewicz Andrzej

Koło Lipień

15

21

15

3

19

73

3

Bender Mieczysław

Klub Lipień

4

11

17

17

1

21

71

4

Ochociński Zbigniew

Klub Police

18

12

16

13

11

70

5

Głogowski Arkadiusz

Koło Agryf

18

14

19

14

65

6

Wasiak Zbigniew

Klub Joker

14

9

16

11

11

61

7

Pawłowski Marek

Klub Police

21

8

21

6

56

8

Sindrewicz Krzysztof

Klub Joker

3

10

18

15

6

52

9

Tokarski Andrzej

Koło Kiełbik

12

5

11

13

10

51

10

Modrakowski Władysław

Klub Lipień

17

18

1

9

45

11

Działkowski Grzegorz

Klub Police

4

15

14

12

45

12

Gołuchowski Grzegorz

Koło Pyrzyce

14

7

18

4

43

13

Chyży Marcin

Klub Police

19

19

38

14

Nowakowski Artur

Koło Pyrzyce

15

21

36

15

Woronin Andrzej

Koło Lipień

16

2

10

5

33

16

Sarba Michał

Koło Troć

14

18

32

17

Bęś Stanisław

Koło Załom

19

12

31

18

Nagórski Waldemar

Klub Starfish

3

8

17

28

19

Rutkowski Jarosław

Klub Joker

16

10

26

20

Sitarski Andrzej

Koło Pyrzyce

7

5

12

24

21

Roguski Janusz

Koło Troć

12

3

7

22

22

Ornat Ryszard

Koło Lipień

5

16

21

23

Piotrowski Robert

Koło Agryf

1

12

8

21

24

Krzywobłodzki Maciej

Koło Kiełbik

9

9

1

19

25

Hołubowski Emil

Kolejarz

3

16

19

26

Głogowski Dariusz

Koło Agryf

17

17

27

Skopiński Wojciech

Koło Wolin

3

14

17

28

Opaliński Jarosław

Koło Lipień

17

17

29

Kicio Ryszard

Koło Agryf

7

9

16

30

Żuliński Tadeusz

Klub Lipień

15

15

31

Rogalewicz Grzegorz

Koło Pyrzyce

6

2

6

14

32

Lamorski Mariusz

Koło Kiełbik

8

5

13

33

Wierzbicki Mirosław

Koło Lipień

12

12

34

Wąchalski Marcin

Star Fish

1

6

4

11

35

Murawski Krzysztof

Koło Big-Fish

10

10

36

Pawlikowski Tomasz

Star Fish

2

7

9

37

Sykuła Mariusz

Koło Pyrzyce

9

9

38

Woronin Marcin

Koło Lipień

6

2

8

39

Rogiński Przemysław

Koło Big-Fish

8

8

40

Zalewski Stefan

Koło Big-Fish

7

7

41

Cieśliński Bogdan

Koło Świnoujście

5

5

42

Kałucki Krzysztof

Koło Pstrąg

4

4

43

Chudzik Maciej

Koło Troć

3

3

44

Stefaniak Piotr

Koło Lipień

2

2

45

Strzelczyk Mariusz

Chojna

1

1

KLASYFIKACJA GRAND PRIX na rok 2011

Miejsce

Nazwisko i Imię

Koło/ Klub

OKS

Puchar prezesa
I tura

MO tura I

MO tura II

Puchar Prezesa
tura II

SUMA

1

Jędrej Karol

Koło Lipień

19

13

13

8

21

74

2

Wasiak Zbigniew

Klub Joker

14

9

16

11

11

61

3

Ochociński Zbigniew

Klub Police

18

12

16

13

59

4

Pawłowski Marek

Klub Police

21

8

21

6

56

5

Lubasiewicz Andrzej

Koło Lipień

15

21

15

3

54

6

Głogowski Arkadiusz

Koło Agryf

18

14

19

51

7

Bender Mieczysław

Klub Lipień

4

11

17

17

1

50

8

Sindrewicz Krzysztof

Klub Joker

3

10

18

15

46

9

Modrakowski Władysław

Klub Lipień

17

18

1

9

45

10

Tokarski Andrzej

Koło Kiełbik

12

5

11

13

41

11

Gołuchowski Grzegorz

Koło Pyrzyce

14

7

18

39

12

Chyży Marcin

Klub Police

19

19

38

13

Nowakowski Artur

Koło Pyrzyce

15

21

36

14

Działkowski Grzegorz

Klub Police

4

15

14

33

15

Bęś Stanisław

Koło Załom

19

12

31

16

Woronin Andrzej

Koło Lipień

16

2

10

28

17

Rutkowski Jarosław

Klub Joker

16

10

26

18

Sitarski Andrzej

Koło Pyrzyce

7

5

12

24

19

Ornat Ryszard

Koło Lipień

5

16

21

20

Krzywobłodzki Maciej

Koło Kiełbik

9

9

18

21

Głogowski Dariusz

Koło Agryf

17

17

22

Skopiński Wojciech

Koło Wolin

3

14

17

23

Opaliński Jarosław

Koło Lipień

17

17

24

Roguski Janusz

Koło Troć

12

3

15

25

Sarba Michał

Koło Troć

14

14

26

Rogalewicz Grzegorz

Koło Pyrzyce

6

2

6

14

27

Piotrowski Robert

Koło Agryf

1

12

13

28

Lamorski Mariusz

Koło Kiełbik

8

5

13

29

Wierzbicki Mirosław

Koło Lipień

12

12

30

Nagórski Waldemar

Klub Starfish

3

8

11

31

Wąchalski Marcin

Star Fish

1

6

4

11

32

Murawski Krzysztof

Koło Big-Fish

10

10

33

Pawlikowski Tomasz

Star Fish

2

7

9

34

Sykuła Mariusz

Koło Pyrzyce

9

9

35

Woronin Marcin

Koło Lipień

6

2

8

36

Rogiński Przemysław

Koło Big-Fish

8

8

37

Zalewski Stefan

Koło Big-Fish

7

7

38

Kicio Ryszard

Koło Agryf

7

7

39

Cieśliński Bogdan

Koło Świnoujście

5

5

40

Kałucki Krzysztof

Koło Pstrąg

4

4

41

Hołubowski Emil

Kolejarz

3

3

42

Strzelczyk Mariusz

Chojna

1

1