Terminarz Okręgowych Imprez Wędkarskich 2019 rok

IDYSCYPLINA   SPŁAWIKOWA
RODZAJ ZAWODÓWORGANIZATORTERMINMIEJSCE ZAWODÓWKTO BIERZE UDZIAŁ
1GP Puchar Okręgowego Kapitanatu SportowegoKoło 45 Kolejarz Stargard14-kwietniaRzeka Odra/ Wyspa Pucka5 os. drużyny (3 Seniorów, 1 Junior, 1 Kobieta) + zawodnicy indywidualni
2GP Puchar Dziekana  Wydział Nauk o Żywności i Rybactwa  ZUTKoło 45 Kolejarz Stargard19-majaRzeka Odra/ Wyspa Pucka5 os. drużyny (3 Seniorów, 1 Junior, 1 Kobieta) + zawodnicy indywidualni
3GP Puchar PyrzycKoło nr 41 „Wędkarz” Pyrzyce2-czerwcaSicina5 os. drużyny (3 Seniorów, 1 Junior, 1 Kobieta) + zawodnicy indywidualni
4Indywidualne Mistrzostwa OkręguKoło Big Fish22/23 czerwcaRzeka Odra/ Wyspa PuckaMistrzowie Kół, Klubów + 25 zawodników z GP 2018
5Drużynowe Mistrzostwa OkręguKoło nr 84 Odra Chojna18-sierpniaRzeka Odra         Ognica5 osobowe drużyny kół, klubów
6GP Puchar ChojnyKoło nr 84 Odra Chojna1-wrześniaRzeka Odra         Ognica5 os. drużyny (3 Seniorów, 1 Junior, 1 Kobieta) + zawodnicy indywidualni
7GP Puchar Prezesa OPZW SzczecinKoło nr 41 „Wędkarz” Pyrzyce8-wrześniaSicina5 os. drużyny (3 Seniorów, 1 Junior, 1 Kobieta) + zawodnicy indywidualni
8Zawody dla SSRKomendant Powiatowej SSR w Stargardzie21-wrześniaStargard5 os. Drużyny
9Zawody o Puchar Jana ProchaDO USTALENIA22-wrześniaDO USTALENIAZaproszeni goście
10Zawody dla Sędziów im. S. PielichaKolegium Sędziowskie5-październikaDziewokliczSędziowie

 

IIDYSCYPLINA   PODLODOWA
RODZAJ ZAWODÓWORGANIZATORTERMINMIEJSCE ZAWODÓWKTO BIERZE UDZIAŁ
1Mistrzostwa OkręguKoło 81 Lipień SzczecinDo ustaleniaJezioro Głębokie3 os. drużyny Kół i Klubów + zawodnicy indywidualni

 

IIIDYSCYPLINA   SPINNINGOWA
RODZAJ ZAWODÓWORGANIZATORTERMINMIEJSCE ZAWODÓWKTO BIERZE UDZIAŁ
1Mistrzostwa Okręgu Teamów I TuraOKS18-majaJezioro Kiełbicze z łodziotwarte drużyny 2 osobowe
2Mistrzostwa Okręgu Indywidualne I TuraOKS9-czerwcaOdra Bielinek/Osinów Dolnyotwarte
3Mistrzostwa Okręgu Teamów II TuraOKS30-czerwcaJezioro Sierakowo z łodziotwarte drużyny 2 osobowe
4Mistrzostwa Okręgu Indywidualne II TuraOKS7-lipcaOdra Gozdowiceotwarte

 

IVDYSCYPLINA MUCHOWA
RODZAJ ZAWODÓWORGANIZATORTERMINMIEJSCE ZAWODÓWKTO BIERZE UDZIAŁ
1Mistrzostwa Okręgu 2019OKS1-czerwcaRzeka Regaotwarte
2Zawody Grand PrixOKS31-sierpniaRzeka Mołstowaotwarte
3Zawody Grand PrixOKS26-październikaRzeka Regaotwarte

 

VDYSCYPLINA  MORSKA (Wędkarstwo morskie z kutrów)
RODZAJ ZAWODÓWORGANIZATORTERMINMIEJSCE ZAWODÓWKTO BIERZE UDZIAŁ
1.Mistrzostwa Okręgu –    I TURA i II TURAOKS23.24 lutego/        2,3 marcaDarłówkoMistrzowie Kół i Klubów + Kadra Okręgu

 

VIDYSCYPLINA  FEEDER
RODZAJ ZAWODÓWORGANIZATORTERMINMIEJSCE ZAWODÓWKTO BIERZE UDZIAŁ
1.Mistrzostwa Okręgu I TuraKoło nr 82 Karp4-sierpniaWyspa PuckaOtwarte
2.Mistrzostwa Okręgu II TuraKoło nr 82 Karp25-sierpniaSicinaOtwarte

 

VIIZAWODY SPŁAWIKOWE DLA DZIECI I MŁODZIEŻY
RODZAJ ZAWODÓWORGANIZATORTERMINMIEJSCE ZAWODÓWKTO BIERZE UDZIAŁ
1.Zawody z Okazji Dnia DzieckaKoło 65 Szczecin1-czerwcaJezioro RusałkaDzieci do lat 14
2.Zawody Zakończenie WakacjiKoło 65 Szczecin31-sierpniaJezioro RusałkaDzieci do lat 14

 

VIIIZAWODY INNE
RODZAJ ZAWODÓWORGANIZATORTERMINMIEJSCE ZAWODÓWKTO BIERZE UDZIAŁ
1.Pstrąg RegiKoło nr 8 Pstrąg Łobez14 -kwietniaRzeka RegaOtwarte
2Odrzański SandaczKoło nr 71 Łączność07 grudniaBulwary SzczecińskieOtwarte

UWAGA:

  1. OKS sugeruje, aby każda drużyna startująca w zawodach Okręgowych delegowała sędziego ze swojego.
  2. Zgłoszenia zawodników do zawodów okręgowych odbywają się zgodnie z zamieszczanymi na stronie www.pzwszczecin.com komunikatami. W przypadku braku zgłoszenia w podawanym terminie organizator ma prawo nie dopuścić zawodnika do zawodów.
  3. W zawodach z łodzi, łodzie zawodnicy załatwiają we własnym zakresie.
  4. OKS informuje, iż Koła organizujące zawody poza wodami, których są gospodarzem są zobowiązane uzyskać pisemną zgodę Koła PZW będącego gospodarzem danej wody i zgłosić się ten fakt do biura OPZW Szczecin z co najmniej miesięcznym wyprzedzeniem.
  5. Wszystkich chętnych na kurs sędziowski prosimy o zgłoszenie się do biura OPZW Szczecin najpóźniej do 10.02.2017
  6. OKS prosi Koła o wstrzymanie się od organizacji zawodów kołowych w danej dyscyplinie w terminie zawodów okręgowych.

OKS

Informacji w sprawach dotyczących poszczególnych dyscyplin udzielają następujące osoby:

DYSCYPLINA SPŁAWIKOWAMieczysław Bender501-050-798
DYSCYPLINA SPINNINGOWAArtur Bącik602-831-633
DYSCYPLINA MUCHOWAPrzemysław Żurowski608-346-606
DYSCYPLINA MORSKA
(wędkarstwo morskie z kutrów)
Łukasz Potkański 660-561-911
DYSCYPLINA FEDDERJakub Szemraj504-797-528
Przewodniczący Kolegium SędziowskiegoKrzysztof Murawski505-595-423