Terminarz Okręgowych Imprez Wędkarskich 2019 rok

I DYSCYPLINA   SPŁAWIKOWA
RODZAJ ZAWODÓW ORGANIZATOR TERMIN MIEJSCE ZAWODÓW KTO BIERZE UDZIAŁ
1 GP Puchar Okręgowego Kapitanatu Sportowego Koło 45 Kolejarz Stargard 14-kwietnia Rzeka Odra/ Wyspa Pucka 5 os. drużyny (3 Seniorów, 1 Junior, 1 Kobieta) + zawodnicy indywidualni
2 GP Puchar Dziekana  Wydział Nauk o Żywności i Rybactwa  ZUT Koło 45 Kolejarz Stargard 19-maja Rzeka Odra/ Wyspa Pucka 5 os. drużyny (3 Seniorów, 1 Junior, 1 Kobieta) + zawodnicy indywidualni
3 GP Puchar Pyrzyc Koło nr 41 „Wędkarz” Pyrzyce 2-czerwca Sicina 5 os. drużyny (3 Seniorów, 1 Junior, 1 Kobieta) + zawodnicy indywidualni
4 Indywidualne Mistrzostwa Okręgu Koło Big Fish 22/23 czerwca Rzeka Odra/ Wyspa Pucka Mistrzowie Kół, Klubów + 25 zawodników z GP 2018
5 Drużynowe Mistrzostwa Okręgu Koło nr 84 Odra Chojna 18-sierpnia Rzeka Odra         Ognica 5 osobowe drużyny kół, klubów
6 GP Puchar Chojny Koło nr 84 Odra Chojna 1-września Rzeka Odra         Ognica 5 os. drużyny (3 Seniorów, 1 Junior, 1 Kobieta) + zawodnicy indywidualni
7 GP Puchar Prezesa OPZW Szczecin Koło nr 41 „Wędkarz” Pyrzyce 8-września Sicina 5 os. drużyny (3 Seniorów, 1 Junior, 1 Kobieta) + zawodnicy indywidualni
8 Zawody dla SSR Komendant Powiatowej SSR w Stargardzie 21-września Stargard 5 os. Drużyny
9 Zawody o Puchar Jana Procha DO USTALENIA 22-września DO USTALENIA Zaproszeni goście
10 Zawody dla Sędziów im. S. Pielicha Kolegium Sędziowskie 5-października Dziewoklicz Sędziowie

 

II DYSCYPLINA   PODLODOWA
RODZAJ ZAWODÓW ORGANIZATOR TERMIN MIEJSCE ZAWODÓW KTO BIERZE UDZIAŁ
1 Mistrzostwa Okręgu Koło 81 Lipień Szczecin Do ustalenia Jezioro Głębokie 3 os. drużyny Kół i Klubów + zawodnicy indywidualni

 

III DYSCYPLINA   SPINNINGOWA
RODZAJ ZAWODÓW ORGANIZATOR TERMIN MIEJSCE ZAWODÓW KTO BIERZE UDZIAŁ
1 Mistrzostwa Okręgu Teamów I Tura OKS 18-maja Jezioro Kiełbicze z łodzi otwarte drużyny 2 osobowe
2 Mistrzostwa Okręgu Indywidualne I Tura OKS 9-czerwca Odra Bielinek/Osinów Dolny otwarte
3 Mistrzostwa Okręgu Teamów II Tura OKS 30-czerwca Jezioro Sierakowo z łodzi otwarte drużyny 2 osobowe
4 Mistrzostwa Okręgu Indywidualne II Tura OKS 7-lipca Odra Gozdowice otwarte

 

IV DYSCYPLINA MUCHOWA
RODZAJ ZAWODÓW ORGANIZATOR TERMIN MIEJSCE ZAWODÓW KTO BIERZE UDZIAŁ
1 Mistrzostwa Okręgu 2019 OKS 1-czerwca Rzeka Rega otwarte
2 Zawody Grand Prix OKS 31-sierpnia Rzeka Mołstowa otwarte
3 Zawody Grand Prix OKS 26-października Rzeka Rega otwarte

 

V DYSCYPLINA  MORSKA (Wędkarstwo morskie z kutrów)
RODZAJ ZAWODÓW ORGANIZATOR TERMIN MIEJSCE ZAWODÓW KTO BIERZE UDZIAŁ
1. Mistrzostwa Okręgu –    I TURA i II TURA OKS 23.24 lutego/        2,3 marca Darłówko Mistrzowie Kół i Klubów + Kadra Okręgu

 

VI DYSCYPLINA  FEEDER
RODZAJ ZAWODÓW ORGANIZATOR TERMIN MIEJSCE ZAWODÓW KTO BIERZE UDZIAŁ
1. Mistrzostwa Okręgu I Tura Koło nr 82 Karp 4-sierpnia Wyspa Pucka Otwarte
2. Mistrzostwa Okręgu II Tura Koło nr 82 Karp 25-sierpnia Sicina Otwarte

 

VII ZAWODY SPŁAWIKOWE DLA DZIECI I MŁODZIEŻY
RODZAJ ZAWODÓW ORGANIZATOR TERMIN MIEJSCE ZAWODÓW KTO BIERZE UDZIAŁ
1. Zawody z Okazji Dnia Dziecka Koło 65 Szczecin 1-czerwca Jezioro Rusałka Dzieci do lat 14
2. Zawody Zakończenie Wakacji Koło 65 Szczecin 31-sierpnia Jezioro Rusałka Dzieci do lat 14

 

VIII ZAWODY INNE
RODZAJ ZAWODÓW ORGANIZATOR TERMIN MIEJSCE ZAWODÓW KTO BIERZE UDZIAŁ
1. Pstrąg Regi Koło nr 8 Pstrąg Łobez 7-kwietnia Rzeka Rega Otwarte
2 Odrzański Sandacz Koło nr 71 Łączność 07 grudnia Bulwary Szczecińskie Otwarte

UWAGA:

  1. OKS sugeruje, aby każda drużyna startująca w zawodach Okręgowych delegowała sędziego ze swojego.
  2. Zgłoszenia zawodników do zawodów okręgowych odbywają się zgodnie z zamieszczanymi na stronie www.pzwszczecin.com komunikatami. W przypadku braku zgłoszenia w podawanym terminie organizator ma prawo nie dopuścić zawodnika do zawodów.
  3. W zawodach z łodzi, łodzie zawodnicy załatwiają we własnym zakresie.
  4. OKS informuje, iż Koła organizujące zawody poza wodami, których są gospodarzem są zobowiązane uzyskać pisemną zgodę Koła PZW będącego gospodarzem danej wody i zgłosić się ten fakt do biura OPZW Szczecin z co najmniej miesięcznym wyprzedzeniem.
  5. Wszystkich chętnych na kurs sędziowski prosimy o zgłoszenie się do biura OPZW Szczecin najpóźniej do 10.02.2017
  6. OKS prosi Koła o wstrzymanie się od organizacji zawodów kołowych w danej dyscyplinie w terminie zawodów okręgowych.

OKS

Informacji w sprawach dotyczących poszczególnych dyscyplin udzielają następujące osoby:

DYSCYPLINA SPŁAWIKOWA Mieczysław Bender 501-050-798
DYSCYPLINA SPINNINGOWA Artur Bącik 602-831-633
DYSCYPLINA MUCHOWA Przemysław Żurowski 608-346-606
DYSCYPLINA MORSKA
(wędkarstwo morskie z kutrów)
Łukasz Potkański  660-561-911
DYSCYPLINA FEDDER Jakub Szemraj 504-797-528
Przewodniczący Kolegium Sędziowskiego Krzysztof Murawski 505-595-423