Skip to content

Rok 2016

KADRA
OKRĘGU  PZW  SZCZECIN
na 2016 rok

Informacji w sprawach dotyczących poszczególnych dyscyplin udzielają osoby
odpowiedzialne za te dyscypliny:

WĘDKARSTWO SPŁAWIKOWEMarek Pawłowski tel. 601-683-341
WĘDKARSTWO SPINNINGOWEMichał Tarnowskitel. 667-773-676
WĘDKARSTWO MUCHOWEPrzemysław Żurowskitel. 608-346-606
WĘDKARSTWO MORSKIE Z KUTRÓWŁukasz Potkańskitel. 660-561-911
Przewodniczący Kolegium SędziowskiegoZbigniew Machalskitel. 603-646-534
Opiekun Młodzieżyw trakcie uzgodnień

Wiceprezes Zarządu Okręgu ds. Sportu: Krzysztof Szczepański
Przewodniczący Okręgowego Kapitanatu Sportowego: Krzysztof Sindrewicz

KADRA MORSKA OKRĘGU PZW W SZCZECINIE 2016 ROK

1Tokarski AndrzejKoło Kiełbik Szczecin99
2Rogiński SławomirKoło Szczecin-Miasto93
3Mogilnicki CzesławKoło Szczecin-Miasto91
4Potkański ŁukaszKoło Big –Fish Szczecin90
5Ornat RyszardKoło Lipień Szczecin78
6Biernacki AndrzejKoło Załom Szczecin78
7Roguski JanuszKoło Troć Szczecin78
8Trościanko MariuszKoło Sumik Police75
9Lipiński PiotrKoło Bulaj Szczecin70
10Lamorski MariuszKoło Kiełbik Szczecin68
11Łaczmański WiesławKoło Troć Szczecin64
12Kowalski JanuszKoło “Wędkarz” Pyrzyce57
13Kwiecień Ernest57
14Falandysz PawełKoło “Wędkarz” Pyrzyce56
15Modrakowski WładysławKoło Lipień Szczecin56

KADRA MUCHOWA

  1. Przemysław Żurowski
  2. Jarosław Ciszewski
  3. Andrzej Konwiński
  4. Andrzej Czekanowski
  5. Łukasz Rycyk
  6. Tomasz Kurcewicz

Kadra Spławikowa Okręgu na rok 2016 – Seniorzy

Lp.NAZWISKO I IMIĘKoło/Klub201320142015Punkty
1Bender MieczysławKlub Lipień9488118300
2Pawłowski MarekKlub Police/Energetyk Gryfino988690274
3Lubasiewicz AndrzejKlub Police7411083267
4Modrakowski WładysławKlub Lipień1037953235
5Rokicki PiotrStar Fish/Karp737565213
6Sindrewicz KrzysztofPyrzyce378391211
7Wąchalski MarcinKlub Star Fish625778197
8Gołuchowski GrzegorzPyrzyce357190196
9Nowakowski ArturPyrzyce678436187
10Kwiatkowski MarcinPyrzyce/Odra63104167
11Działkowski GrzegorzKlub Police95626163
12Ornat RyszardKlub Lipień734427144
13Sarba MichałTroć903122143
14Nagórski WaldemarKlub Star Fish333361127
15Ochociński ZbigniewKlub Police14364898

KLASYFIKACJA KADRY SPŁAWIKOWEJ 3 LETNIA – kobiety

Lp.Nazwisko i imięKoło/Klub201320142015Razem
1Nagórska BarbaraKlub Star Fish505463167
2Kowalczyk WandaKoło Lipień3051,559141
3Fitzer JadwigaKoło Kiełbik576122140
4Marszałek EwaKoło Big-Fish294758134
5Katanowska BożenaKlub Lipień37,554,521113
6Banachewicz TeresaKoło Okoń21413698
7Dec KatarzynaKoło Big-Fish23,5262473,5
8Rudyńska KrystynaKoło Pyrzyce6767
9Freilichowska LudmiłaKoło Troć3232
10Grzesiak SylwiaKlub Star Fish1217,529,5
11Trzeciak ElżbietaKlub Police1818
12Mordal DorotaKoło Pyrzyce9514
13Morzyńska MariaMisto99
14Skalska KarolinaKolejarz8,58,5
15Bagińska Ewa55

KLASYFIKACJA KADRY SPŁAWIKOWEJ 3 LETNIA – juniorzy

LP.Nazwisko i imięKoło/Klub201320142015Suma
1Lubasiewicz MichałLipień/Police Klub496169179
2Bogusz DawidBig Fish724932153
3Skurpel KlaudiaKoło Lipień4836,584,5
5Wasiak DanielFala36141868
4Szustak SebasianStar-Fish184765
6Piotrowski PiotrKoło Agryf292958
7Nowakowski PiotrPyrzyce62127
8Ruter GracjanKiełbik2626
9Kozieł PrzemysławBig Fish861024
10Bar SzymonKoło Okoń158,523,5
11Gałat MariuszKarp101020
11Topolewski Paweł2020
12Nowak MarcinChojna Rurzyca1919
13Smalarz Szymon1111
14Janus NikolaChojna1010
14Żmuda PawełGryfino Delfinek8210