Rok 2015

KADRA
OKRĘGU PZW SZCZECIN
na 2015 rok

Informacji w sprawach dotyczących poszczególnych dyscyplin udzielają osoby
odpowiedzialne za nie:

WĘDKARSTWO SPŁAWIKOWE

w trakcie uzgodnień

WĘDKARSTWO SPINNINGOWE

Michał Tarnowski

tel. 667-773-676

WĘDKARSTWO MUCHOWE

Przemysław Żurowski

tel. 608-346-606

WĘDKARSTWO MORSKIE Z KUTRÓW

w trakcie uzgodnień

Przewodniczący Kolegium Sędziowskiego

Kazimierz Fitzer

tel. 692-907-178

Opiekun Młodzieży

w trakcie uzgodnień

 

KADRA SPINNINGOWA

  1. Jerzy Mazurkiewicz – 29 pkt.
  2. Mariusz Zapałacz – 116 pkt.
  3. Michał Tarnowski – 111 pkt.
  4. Radosław Mielczarek – 86 pkt.
  5. Ernest Kwiecień – 84 pkt.
  6. Mariusz Trościanko – 77 pkt.
  7. Artur Bącik – 62 pkt.
  8. Mirosław Gołębiowski – 62 pkt.

 

KADRA MORSKA

1

Tokarski AndrzejKoło Kiełbik Szczecin

111

2

Lipiński PiotrKoło Bulaj Szczecin

108

3

Mogilnicki CzesławKoło Szczecin-Miasto

93

4

Trościanko MariuszKoło Sumik Police

93

5

Potkański ŁukaszKoło Big –Fish Szczecin

88

6

Kowalski JanuszKoło “Wędkarz” Pyrzyce

87

7

Rogiński SławomirKoło Szczecin-Miasto

85

8

Ornat RyszardKoło Lipień Szczecin

84

9

Roguski JanuszKoło Troć Szczecin

77

10

Lamorski MariuszKoło Kiełbik Szczecin

76

11

Pawłowski MarekKoło Energetyk Szczecin

75

12

Biernacki AndrzejKoło Załom Szczecin

69

13

Falandysz PawełKoło “Wędkarz” Pyrzyce

68

14

Oleba MarekKoło Troć Szczecin

66

15

Łaczmański WiesławKoło Troć Szczecin

64

KADRA MUCHOWA

  1. Żurowski Przemysław – Klub Big Fish
  2. Ciszewski Jarosław – Klub Big Fish
  3. Konwiński Andrzej – Klub Big Fish
  4. Rycyk Łukasz – Klub Big Fish
  5. Czekanowski Andrzej – Klub Big Fish
  6. Kurcewicz Tomasz – Klub Big Fish

 

Kadra Spławikowa Okręgu na rok 2015 – Seniorzy

SENIORZY

MiejsceNazwisko i ImięKoło/ Klub201220132014Suma
1Pawłowski MarekKlub Police1089886292
2Lubasiewicz AndrzejKlub Police7774110261
3Bender MieczysławKlub Lipień749488256
4Nowakowski ArturKoło Pyrzyce866784237
5Działkowski GrzegorzKoło Pstrąg539562210
6Modrakowski WładysławKlub Lipień2610379208
7Sarba MichałKoło Pyrzyce819031202
8Gołuchowski GrzegorzKlub Joker913571197
9Sindrewicz KrzysztofKoło Pyrzyce403783160
10Ornat RyszardKlub Lipień427344159
11Rokicki PiotrKoło Karp07375148
12Nagórski WaldemarKlub StarFish783333144
13Wąchalski MarcinKlub StarFish206257139
14Woronin AndrzejKlub Lipień682828124
15Tokarski AndrzejKoło Kiełbik3331,541105,5
16Piotrowski PiotrKoło Agryf

Kadra Spławikowa Okręgu na rok 2015 – Kobiety

KOBIETY

MiejsceNazwisko i ImięKoło/ Klub201220132014Suma
1Fitzer JadwigaKoło Kiełbik445761162
2Nagórska BarbaraKlub StarFish465054150
3Katanowska BożenaKlub Lipień5337,554,5145
4Marszałek EwaKoło Big Fish442947120
5Kowalczyk WandaKoło Lipień373051,5118,5
6Rudyńska KrystynaKoło Pyrzyce4367110
7Banachewicz TeresaKoło Okoń0214162
8Dec KatarzynaKoło Big Fish023,52649,5

 

Kadra Spławikowa Okręgu na rok 2015 – Juniorzy

JUNIORZY

MiejsceNazwisko i ImięKoło/ Klub20132014Suma
1Bogusz DawidKlub Starfish7249121
2Lubasiewicz MichałKlub Police4961110
3Skurpel KlaudiaKoło Lipień4836,584,5
4Szustak SebastianStarfish184765
5Wasiak DanielKoło Pyrzyce361450

Opracowali:

Krzysztof Murawski, Krzysztof Sindrewicz, Michał Tarnowski, Przemysław Żurowski