Skip to content

Dyscyplina Morska z Kutrów

 

KADRA OKRĘGU PZW W SZCZECINIE NA ROK 2019

DYSCYPLINA MORSKA Z ŁODZI DRYFUJĄCYCH

L.P.Imię i NazwiskoKoło PZWLiczba punktów 

Zajęte

miejsce

rok 2016rok 2017rok 2018

suma za lata

2016-2018

1Janusz KOWALSKIENERGETYK3534311001
2Ryszard ORNATLIPIEŃ322924852
3Andrzej TOKARSKIKIEŁBIK193723793
4Marek OLEBATROĆ222027694
5Czesław MOGILNICKISZCZECIN-MIASTO203412665
6Marek PAWŁOWSKIENERGETYK122626646
7Andrzej BIERNACKITROĆ212715637
8Janusz ROGUSKITROĆ152324628
9Wiesław ŁACZMAŃSKITROĆ23307609
10Paweł JAROSZYŃSKIKARP031245510
10Tomasz ZAGÓRSKIBIG-FISH1716205311
12Ernest KWIECIEŃTROĆ341104512
13Stanisław BĘŚTROĆ220194113
14Radosław GałatKARP00383814
15Łukasz POTKAŃSKISZCZECIN-MIASTO171803515
16Piotr LIPIŃSKITROĆ24903316
17Mirosław SYLWESIUKSZCZECIN-MIASTO014183217
18Paweł FALANDYSZPYRZYCE24502918
19Mariusz LAMORSKIKIEŁBIK27002719
20Krzysztof WANIELKIEŁBIK02702720
20Henryk ANIOŁAKIEŁBIK23002321
22Krzysztof JANEKSZCZECIN-MIASTO04151922
23Dariusz BYKOWSKISZCZECIN-MIASTO00181823
24Robert AUGUSTYN 00181824
25Zbigniew STAWIECKIKARP15001525
26Łukasz BIERNATKIEŁBIK00101026
27Norbert GAWROŃSKIENERGETYK00101027
28Henryk WILKOCKIPOMORZANY090928