Spławikowe Zawody Wędkarskie GP o Puchar Prezesa Okręgu PZW w Szczecinie Komunikat 1

Zaproszenie na Spławikowe Zawody Wędkarskie GP
o Puchar Prezesa Okręgu PZW w Szczecinie
30 września 2018r. łowisko Rzeka Odra Wyspa Pucka.

Komunikat organizacyjny numer I

Okręgowy Kapitanat Sportowy serdecznie zaprasza wędkarzy Okręgu PZW w Szczecinie na Spławikowe Zawody Wędkarskie o Puchar Prezesa Okręgu PZW w Szczecinie, które odbędą się w dniu 30 września 2018 r. na łowisku Rzeka Odra Wyspa Pucka. Zbiórka zawodników o godzinie 07:00. Udział w zawodach mogą brać wędkarze reprezentujący Kluby i Koła Okręgu PZW w Szczecinie. Każde Koło i Klub może wystawić dowolną ilość drużyn i zawodników indywidualnych.

więcej

Komunikat: II tura Spinningowe Indywidualne Mistrzostwa Okręgu PZW w Szczecinie

KOMUNIKAT  ORGANIZACYJNY:
Spinningowe Indywidualne  Mistrzostwa Okręgu PZW w Szczecinie z łodzi.
( II  TURA 23 września 2018 rok)

Okręgowy Kapitanat Sportowy serdecznie zaprasza wędkarzy Okręgu PZW w Szczecinie na II turę Spinningowych Indywidualnych Mistrzostw Okręgu PZW w Szczecinie , które odbędą się w dniu 23 września 2018 r. na łowisku Odra Zachodnia i Kanały. Zbiórka zawodników o godzinie 07:00 w rejonie przystani Wodnik w Siadle Dolnym. Udział w zawodach mogą brać wędkarze reprezentujący Kluby i Koła Okręgu PZW w Szczecinie. Każde Koło i Klub może wystawić dowolną ilość zawodników. Łodzie zaopatrzone w niezbędny sprzęt ratunkowy zawodnicy organizują we własnym zakresie. Na łowisku Odra Zachodnia dopuszczone są silniki spalinowe. Na łowisku Kanały obowiązuje zakaz używania silników spalinowych.

więcej

Feederowe Mistrzostwa Okręgu

Przy pięknej, choć w sobotę wietrznej pogodzie dwudziestu sześciu kolegów stanęło na stracie zawodów o tytuł Mistrza Okręgu PZW w Szczecinie w wędkarstwie feederowym. Przed rokiem triumfował Ryszard Ornat. Czy udało mu się obronić tytuł? Odpowiem, ale po kolei. Wyjątkowo precyzyjne przepisy spowodowały, że w sobotni poranek było kilka niewielkich nieporozumień dotyczących tego, jak ma być zmontowany zestaw. Szybko jednak wszystkie niedokładności wyjaśniono i zawodnicy rozpoczęli wędkowanie.

więcej

Mistrzostwa za mgłą

Tym razem to żadna przenośnia, a czysta prawda. Pierwsza tura rozgrywanych na Kanale Odyńca Spinningowych Indywidualnych Mistrzostw Okręgu PZW w Szczecinie z Łodzi rozpoczęła się w gęstej mgle. Podczas odprawy, która odbyła się w pobliżu Dziewoklicza owszem było ją widać, ale nic jeszcze nie wskazywało, że widoczność spadnie do kilkudziesięciu metrów. Na starcie stanęła osiemnastu zawodników.

więcej

Familijne Koło Wędkarz

Z tą familią to oczywiście nieco przesadziłem, ale tylko trochę. Nie chodzi mi w tym konkretnym przypadku o jakiekolwiek powiązania rodzinne, ale o przyjazną atmosferę wśród członków koła nr 42 z Przybiernowa. Z Prezesem Krzysztofem Klażyńskim i jego zastępcą  Adamem Tańskim umówiłem się nad brzegiem ich jeziora.

więcej

Feederowe Mistrzostwa Okręgu PZW w Szczecinie

KOMUNIKAT – ZAPROSZENIE NA ZAWODY
Feederowe Mistrzostwa Okręgu PZW w Szczecinie
8-9 września 2018r.

Okręgowy Kapitanat Sportowy serdecznie zaprasza wędkarzy Okręgu PZW w Szczecinie na Feederowe  Mistrzostwa Okręgu Szczecińskiego, które odbędą się w dniach 08 i 09 września 2018 r. na łowisku rzeka Odra – Wyspa Pucka.

Zbiórka zawodników 08 i 09 września 2018 o godz. 07.00.

W zawodach będzie prowadzona klasyfikacja indywidualna. Prawo startu mają wszyscy zawodnicy należący do Kół i Klubów Okręgu PZW Szczecin.

więcej