Klasyfikacja 3 letnia

ZESTAWIENIE WYNIKÓW Grand Prix 2015 po 4 turach

Seniorzy

Lp. NAZWISKO I IMIĘ Koło/Klub 2013 2014 2015 Punkty
1 Bender Mieczysław Klub Lipień 94 88 118 300
2 Pawłowski Marek Klub Police/Energetyk Gryfino 98 86 90 274
3 Lubasiewicz Andrzej Klub Police 74 110 83 267
4 Modrakowski Władysław Klub Lipień 103 79 53 235
5 Rokicki Piotr Star Fish/Karp 73 75 65 213
6 Sindrewicz Krzysztof Pyrzyce 37 83 91 211
7 Wąchalski Marcin Klub Star Fish 62 57 78 197
8 Gołuchowski Grzegorz Pyrzyce 35 71 90 196
9 Nowakowski Artur Pyrzyce 67 84 36 187
10 Kwiatkowski Marcin Pyrzyce/Odra 63 104 167
11 Działkowski Grzegorz Klub Police 95 62 6 163
12 Ornat Ryszard Klub Lipień 73 44 27 144
13 Sarba Michał Troć 90 31 22 143
14 Nagórski Waldemar Klub Star Fish 33 33 61 127
15 Ochociński Zbigniew Klub Police 14 36 48 98
16 Woronin Andrzej Lipień 28 28 41 97
17 Bucyk Paweł Klub Odra 43 52 95
18 Głogowski Arkadiusz Koło Agryf 76 2 16 94
19 Tokarski Andrzej Kiełbik 31,5 41 16 88,5
20 Wysokiński Marek Klub Odra/Police 10 40 31 81
21 Kicio Ryszard Koło Agryf 28 15 36 79
22 Strzelczyk Mariusz Klub Odra 31 35 66
23 Wasiak Zbigniew Klub Fala 33 10 19 62
23 Krzywobłocki Maciej Koło Kiełbik 9 21 32 62
25 Woronin Marcin Koło Lipień 4 21 30 55
26 Głogowski Dariusz Koło Agryf 32 12 7 51
27 Żuliński Tadeusz Lipień 21,5 9 16 46,5
28 Hołubowski Emil Klub Star Fish 46 46
29 Murawski Krzysztof Big-Fish 24 18 42
29 Bęś Stanisław Koło Big Fish 24 18 42
31 Rogalewicz Grzegorz Pyrzyce 0 21 19 40
32 Roguski Janusz Troć 27 5 32
32 Siudej Mirosław Big-Fish 10 22 32
34 Opaliński Jarosław Koło Lipień 26 5 31
35 Nowaczyk Jacek Kiełbik 6 23 29
36 Lewkowicz Stanisław Klub Fala 27 27
37 Majchrzak Marek Spółdzielca 14 12 26
38 Momot Sylwester Lubanowo 24 24
39 Maciag Bogumił Koło Pyrzyce 22 22
40 Skopiński Wojciech Koło Wolin 5 14 19
40 Bocianowski Ryszard Koło Chojna 19 19
42 Żmuda Bogdan Gryfino 18 18
42 Frejlichowski Marek Koło Troć 18 18
44 Dziewiatnikow Krzysztof 2 15 17
45 Smelkowski Robert Klub Star Fish 7 9 16
45 Kałucki Krzysztof Pstrąg 16 16
47 Pelc Tomasz 13 13
48 Szajek Waldemar 12 12
49 Bęś Wojciech Płoty 11 11
50 Dobrzaniecki Jakub 9 9
50 Kubiaczyk Ireneusz Okoń Goleniów 7 7
50 Stróżewski Grzegorz Big-Fish 7 7
50 Dróżdż Andrzej Klub Fala 7 7
50 Biodek Michał Szczecin Miasto 7 7
55 Nowakowski Stanisław Klub Fala 5 1 6
56 Tarnowski Michał Troć 4 4
56 Kazimierski Piotr Klub Fala 4 4
58 Falandysz Paweł Pyrzyce 3 3
58 Purgal Jerzy Delfinek 3 3
58 Rutkowski Jarosław Fala Pyrzyce 2 2
58 Chudzik Maciej Koło Troć 2 2
58 Tomczak Kazimierz Koło Załom 2 2

Kobiety

Lp. Nazwisko i imię  Koło/Klub 2013 2014 2015 Razem
1 Nagórska Barbara Klub Star Fish 50 54 63 167
2 Kowalczyk Wanda Koło Lipień 30 51,5 59 140,5
3 Fitzer Jadwiga Koło Kiełbik 57 61 22 140
4 Marszałek Ewa Koło Big-Fish 29 47 58 134
5 Katanowska Bożena Klub Lipień 37,5 54,5 21 113
6 Banachewicz Teresa Koło Okoń 21 41 36 98
7 Dec Katarzyna Koło Big-Fish 23,5 26 24 73,5
8 Rudyńska Krystyna Koło Pyrzyce 67 67
9 Freilichowska Ludmiła Koło Troć 32 32
10 Grzesiak Sylwia  Klub Star Fish 12 17,5 29,5
11 Trzeciak Elżbieta Klub Police 18 18
12 Mordal Dorota Koło Pyrzyce 9 5 14
13 Morzyńska Maria  Misto 9 9
14 Skalska Karolina  Kolejarz 8,5 8,5
15 Bagińska Ewa 5 5
16 Naborska Gażyna Chojna 2 2

Juniorzy

LP. Nazwisko i imię  Koło/Klub 2013 2014 2015 Razem
1 Lubasiewicz Michał Lipień/Police Klub 49 61 69 179
2 Bogusz Dawid Big Fish 72 49 32 153
3 Skurpel Klaudia Koło Lipień 48 36,5 84,5
5 Wasiak Daniel Fala 36 14 18 68
4 Szustak Sebasian Star-Fish 18 47 65
6 Piotrowski Piotr Koło Agryf 29 29 58
7 Nowakowski Piotr   Pyrzyce 6 21 27
8 Ruter Gracjan Kiełbik 26 26
9 Kozieł Przemysław Big Fish 8 6 10 24
10 Bar Szymon Koło Okoń 15 8,5 23,5
11 Gałat Mariusz Karp 10 10 20
11 Topolewski Paweł 20 20
12 Nowak Marcin Chojna Rurzyca 19 19
13 Smalarz Szymon 11 11
14 Janus Nikola Chojna   10 10
14 Żmuda Paweł Gryfino Delfinek 8 2 10
15 Kałucki Seweryn Pstrąg 8 8
15 Sokołowski Bartosz Spółdzielca Stargard 8 8
16 Woźniak Łukasz 7 7
17 Kowalski Kamil Chojna 6 6
18 Kneja Paweł Karp 4 4
19 Skalska Karolina 3 3

Klasyfikacja 3 letnia
październik 2014

Zestawiła: Małgorzata Juras

SENIORZY

Miejsce Nazwisko i Imię Koło/ Klub 2012 2013 2014 Suma
1 Pawłowski Marek Klub Police 108 98 86 292
2 Lubasiewicz Andrzej Klub Police 77 74 110 261
3 Bender Mieczysław Klub Lipień 74 94 88 256
4 Nowakowski Artur Koło Pyrzyce 86 67 84 237
5 Działkowski Grzegorz Koło Pstrąg 53 95 62 210
6 Modrakowski Władysław Klub Lipień 26 103 79 208
7 Sarba Michał Koło Pyrzyce 81 90 31 202
8 Gołuchowski Grzegorz Klub Joker 91 35 71 197
9 Sindrewicz Krzysztof Koło Pyrzyce 40 37 83 160
10 Ornat Ryszard Klub Lipień 42 73 44 159
11 Rokicki Piotr Koło Karp 0 73 75 148
12 Nagórski Waldemar Klub StarFish 78 33 33 144
13 Wąchalski Marcin Klub StarFish 20 62 57 139
14 Woronin Andrzej Klub Lipień 68 28 28 124
15 Tokarski Andrzej Koło Kiełbik 33 31,5 41 105,5
16 Ochociński Zbigniew Klub Police 46 14 36 96
17 Krzywobłodzki Maciej Koło Kiełbik 64 9 21 94
18 Wasiak Zbigniew Koło Pyrzyce 41 33 10 84
19 Głogowski Arkadiusz Koło Agryf 0 76 2 78
20 Hołubowski Emil Klub StarFish 30 46 76
21 Murawski Krzysztof Koło Big Fish 30 24 18 72
22 Bęś Stanisław Koło Załom 26 8 32 66
23 Kwiatkowski Marcin 63 63
24 Opaliński Jarosław Koło Lipień 26 26 5 57
25 Żuliński Tadeusz Koło Lipień 23 21,5 9 53,5
26 Wysokiński Marek Gryfino 0 10 40 50
27 Roguski Janusz Koło Troć 17 27 5 49
28 Rogalewicz Grzegorz Koło Pyrzyce 25 0 21 46
29 Głogowski Dariusz Koło Agryf 0 32 12 44
30 Kicio Ryszard Koło Agryf 28 15 43
31 Woronin Marcin Koło Lipień 18 4 21 43
32 Bucyk Paweł Moryń 43 43
33 Skopiński Wojciech Koło Wolin 18 5 14 37
34 Lamorski Mariusz Koło Kiełbik 36 0 36
35 Dziewiatnikow Krzysztof 15 2 15 32
36 Siudej Mirosław Koło Big Fish 0 10 22 32
37 Strzelczyk Mariusz Moryń 31 31
38 Frejlichowski Marek Koło Troć 12 18 30
39 Kazimierski Piotr Fala Pyrzyce 29 0 29
40 Żmuda Bogdan 27 27
41 Maciąg Bogumił Koło Pyrzyce 0 22 22
42 Bocianowski Ryszard Koło Chojna 0 19 19
43 Chudzik maciej Troć 16 0 2 18
44 Rutkowski Jarosław Klub Joker 17 0 17
45 Sykuła Mariusz 17 0 17
46 Beczek Sylwester 16 0 16
47 Majchrzak Marek Spółdzielca 0 14 14
48 Szajek Waldemar 12 12
49 Perełka Wiesław Gryfino 11 0 11
50 Bęś Wojciech Płoty 0 11 11
51 Dobrzaniecki Jakub 9 9
52 Rzęsa Kamil 8 0 8
53 Bandach Krzysztof 8 0 8
54 Brodek Michał Sz-n Miasto 0 7 7
55 Dróżdż Andrzej Koło Pyrzyce 0 7 7
56 Stróżewski Grzegorz Big Fish 7 7
57 Smelkowski Robert Star Fish 7 7
58 Nowaczyk Jacek 6 6
59 Nowakowski Stanisław Koło Pyrzyce 0 5 5
60 Purgal Jerzy Delfinek 0 3 3
61 Tomczak Kazimierz Koło Załom 0 2 2
62 Piotrowski Robert Koło Agryf 1 0 1
63 Misztal Krzysztof 1 0 1
64 Januła Andrzej 1 1

KOBIETY

Miejsce Nazwisko i Imię Koło/ Klub 2012 2013 2014 Suma
1 Fitzer Jadwiga Koło Kiełbik 44 57 61 162
2 Nagórska Barbara Klub StarFish 46 50 54 150
3 Katanowska Bożena Klub Lipień 53 37,5 54,5 145
4 Marszałek Ewa Koło Big Fish 44 29 47 120
5 Kowalczyk Wanda Koło Lipień 37 30 51,5 118,5
6 Rudyńska Krystyna Koło Pyrzyce 43 67 110
7 Banachewicz  Teresa Koło Okoń 0 21 41 62
8 Dec Katarzyna Koło Big Fish 0 23,5 26 49,5
9 Trzeciak Elżbieta Klub Police 31 18 49
10 Freilichowska Ludmiła Koło Troć 14 32 46
11 Grzesiak Sylwia Klub StarFish 15 12 17,5 44,5
12 Hadam Danuta Koło Agryf 14 0 14
13 Mordal Dorota Koło Pyrzyce 0 9 5 14
14 Nalborska Grażyna Chojna 10 2 12
15 Kowalska Nikola Klub Fala 9 0 9
16 Skalska Karolina Kolejarz 8,5 8,5
17 Świercz Elwira Pyrzyce 2 2

JUNIORZY

Miejsce Nazwisko i Imię Koło/ Klub 2013 2014 Suma
1 Bogusz Dawid Klub Starfish 72 49 121
2 Lubasiewicz Michał Klub Police 49 61 110
3 Skurpel Klaudia Koło Lipień 48 36,5 84,5
4 Szustak Sebastian Starfish 18 47 65
5 Piotrowski Piotr Koło Agryf 29 29 58
6 Wasiak Daniel Koło Pyrzyce 36 14 50
7 Ruter Gracjan Kiełbik 26 26
8 Bar Szymon Koło Okoń 15 8,5 23,5
9 Gałat Mariusz Koło Karp 10 10 20
10 Topolewski Paweł Kiełbik 20 20
11 Kozieł Przemysław Pyrzyce 8 6 14
12 Smalarz Szymon 11 11
13 Janus Nikola Chojna 10 10
14 Żmuda Paweł 8 8
15 Kowalski Kamil Chojna 7 7
16 Woźniak Łukasz 7 7
17 Nowakowski Piotr Lubanowo 6 6

Klasyfikacja 3-letnia
Luty 2014r.

 Zestawiła: Małgorzata Juras

SENIORZY

Miejsce

Nazwisko i Imię

Koło/ Klub

2011

2012

2013

Suma

1

Pawłowski Marek

Klub Police

74

108

98

280

2

Bender Mieczysław

Klub Lipień

80

74

94

248

3

Lubasiewicz Andrzej

Klub Police

81

77

74

232

4

Działkowski Grzegorz

Koło Pstrąg

60

53

95

208

5

Nowakowski Artur

Koło Pyrzyce

50

86

67

203

6

Sarba Michał

Koło Pyrzyce

32

81

90

203

7

Modrakowski Władysław

Klub Lipień

61

26

103

190

8

Gołuchowski Grzegorz

Klub Joker

55

91

35

181

9

Ochociński Zbigniew

Klub Police

91

46

14

151

10

Nagórski Waldemar

Klub Star Fish

35

78

33

146

11

Ornat Ryszard

Klub Lipień

31

42

73

146

12

Woronin Andrzej

Klub Lipień

46

68

28

142

13

Wasiak Zbigniew

Koło Pyrzyce

67

41

33

141

14

Głogowski Arkadiusz

Koło Agryf

65

0

76

141

15

Sindrewicz Krzysztof

Koło Pyrzyce

63

40

37

140

16

Tokarski Andrzej

Koło Kiełbik

68

33

31,5

132,5

17

Jędrej Karol

Koło Lipień

106

0

0

106

18

Krzywobłodzki Maciej

Koło Kiełbik

24

64

9

97

19

Hołubowski Emil

Klub Star Fish

19

30

46

95

20

Wąchalski Marcin

Klub Star Fish

13

20

62

95

21

Opaliński Jarosław

Koło Lipień

21

26

26

73

22

Rokicki Piotr

Koło Karp

0

0

73

73

23

Roguski Janusz

Koło Troć

23

17

27

67

24

Bęś Stanisław

Koło Załom

31

26

8

65

25

Murawski Krzysztof

Koło Big Fish

10

30

24

64

26

Żuliński Tadeusz

Koło Lipień

15

23

21,5

59,5

27

Lamorski Mariusz

Koło Kiełbik

16

36

0

52

28

Kicio Ryszard

Koło Agryf

16

28

44

29

Rutkowski Jarosław

Klub Joker

26

17

0

43

30

Skopiński Wojciech

Koło Wolin

17

18

5

40

31

Rogalewicz Grzegorz

Koło Pyrzyce

14

25

0

39

32

Chyży Marcin

Klub Police

38

0

0

38

33

Głogowski Dariusz

Koło Agryf

0

0

32

32

34

Frejlichowski Marek

Koło Troć

0

12

18

30

35

Kazimierski Piotr

Fala Pyrzyce

0

29

0

29

36

Sitarski Andrzej

Klub Joker

24

0

0

24

37

Piotrowski Robert

Koło Agryf

21

1

0

22

38

Woronin Marcin

Koło Lipień

0

18

4

22

39

Maciąg Bogumił

Koło Pyrzyce

0

0

22

22

40

Bocianowski Ryszard

Koło Chojna

0

0

19

19

41

Sykuła Mariusz

0

17

0

17

42

Dziewiatnikow Krzysztof

0

15

2

17

43

Beczek Sylwester

0

16

0

16

44

Chudzik Maciej

Troć

0

16

0

16

45

Majchrzak Marek

Spółdzielca

0

0

14

14

46

Perełka Wiesław

Gryfino

0

11

0

11

47

Bęś Wojciech

Płoty

0

0

11

11

48

Wysokiński Marek

Gryfino

0

0

10

10

49

Siudej Mirosław

Koło Big Fish

0

0

10

10

50

Pawlikowski T.

Klub Star Fish

9

0

0

9

51

Rzęsa Kamil

0

8

0

8

52

Bandach Krzysztof

0

8

0

8

53

Brodek Michał

Sz-n Miasto

0

0

7

7

54

Dróżdż Andrzej

Koło Pyrzyce

0

0

7

7

55

Cieśliński Bogdan

Świnoujście

5

0

0

5

56

Nowakowski Stanisław

Koło Pyrzyce

0

0

5

5

57

Purgal Jerzy

Delfinek

0

0

3

3

58

Stefaniak Piotr

Klub Lipień

2

0

0

2

59

Tomczak Kazimierz

Koło Załom

0

0

2

2

60

Misztal Krzysztof

0

1

0

1

61

Januła Andrzej

1

1


Klasyfikacja 3-letnia
październik 2013r.

Zestawiła: Małgorzata Juras

SENIORZY

Miejsce

Nazwisko i Imię

Koło/ Klub

2011

2012

2013

Suma

1

Pawłowski Marek

Klub Police

74

108

98

280

2

Bender Mieczysław

Klub Lipień

80

74

94

248

3

Lubasiewicz Andrzej

Klub Police

81

77

74

232

4

Działkowski Grzegorz

Koło Pstrąg

60

53

95

208

5

Nowakowski Artur

Koło Pyrzyce

50

86

67

203

6

Sarba Michał

Koło Pyrzyce

32

81

90

203

7

Modrakowski Władysław

Klub Lipień

61

26

103

190

8

Gołuchowski Grzegorz

Klub Joker

55

91

35

181

9

Ochociński Zbigniew

Klub Police

91

46

14

151

10

Nagórski Waldemar

Klub StarFish

35

78

33

146

11

Ornat Ryszard

Klub Lipień

31

42

73

146

12

Woronin Andrzej

Klub Lipień

46

68

28

142

13

Wasiak Zbigniew

Koło Pyrzyce

67

41

33

141

14

Głogowski Arkadiusz

Koło Agryf

65

0

76

141

15

Tokarski Andrzej

Koło Kiełbik

68

33

31,5

132,5

16

Jędrej Karol

Koło Lipień

106

0

0

106

17

Krzywobłodzki Maciej

Koło Kiełbik

24

64

9

97

18

Hołubowski Emil

Klub StarFish

19

30

46

95

19

Wąchalski Marcin

Klub StarFish

13

20

62

95

20

Sindrewicz Krzysztof

Koło Pyrzyce

0

40

37

77

21

Opaliński Jarosław

Koło Lipień

21

26

26

73

22

Rokicki Piotr

Koło Karp

0

0

73

73

23

Roguski Janusz

Koło Troć

23

17

27

67

24

Bęś Stanisław

Koło Załom

31

26

8

65

25

Murawski Krzysztof

Koło Big Fish

10

30

24

64

26

Żuliński Tadeusz

Koło Lipień

15

23

21,5

59,5

27

Lamorski Mariusz

Koło Kiełbik

16

36

0

52

28

Kicio Ryszard

Koło Agryf

16

28

44

29

Rutkowski Jarosław

Klub Joker

26

17

0

43

30

Skopiński Wojciech

Koło Wolin

17

18

5

40

31

Rogalewicz Grzegorz

Koło Pyrzyce

14

25

0

39

32

Chyży Marcin

Klub Police

38

0

0

38

33

Głogowski Dariusz

Koło Agryf

0

0

32

32

34

Frejlichowski Marek

Koło Troć

0

12

18

30

35

Kazimierski Piotr

Fala Pyrzyce

0

29

0

29

36

Sitarski Andrzej

Klub Joker

24

0

0

24

37

Piotrowski Robert

Koło Agryf

21

1

0

22

38

Woronin Marcin

Koło Lipień

0

18

4

22

39

Maciąg Bogumił

Koło Pyrzyce

0

0

22

22

40

Bocianowski Ryszard

Koło Chojna

0

0

19

19

41

Sykuła Mariusz

0

17

0

17

42

Dziewiatnikow Krzysztof

0

15

2

17

43

Beczek Sylwester

0

16

0

16

44

Chudzik maciej

Troć

0

16

0

16

45

Majchrzak Marek

Spółdzielca

0

0

14

14

46

Perełka Wiesław

Gryfino

0

11

0

11

47

Bęś Wojciech

Płoty

0

0

11

11

48

Wysokiński Marek

Gryfino

0

0

10

10

49

Siudej Mirosław

Koło Big Fish

0

0

10

10

50

Pawlikowski T

Klub StarFish

9

0

0

9

51

Rzęsa Kamil

0

8

0

8

52

Bandach Krzysztof

0

8

0

8

53

Brodek Michał

Sz-n Miasto

0

0

7

7

54

Dróżdż Andrzej

Koło Pyrzyce

0

0

7

7

55

Cieśliński Bogdan

Świnoujście

5

0

0

5

56

Nowakowski Stanisław

Koło Pyrzyce

0

0

5

5

57

Purgal Jerzy

Delfinek

0

0

3

3

58

Stefaniak Piotr

Klub Lipień

2

0

0

2

59

Tomczak Kazimierz

Koło Załom

0

0

2

2

60

Misztal Krzysztof

0

1

0

1

61

Januła Andrzej

1

1

Zestawiła: Małgorzata Juras

 

KOBIETY

Miejsce

Nazwisko i Imię

Koło/ Klub

2011

2012

2013

Suma

1

Fitzer Jadwiga

Koło Kiełbik

58

44

57

159

2

Katanowska Bożena

Klub Lipień

64

53

37,5

154,5

3

Nagórska Barbara

Klub StarFish

45

46

50

141

4

Rudyńska Krystyna

Koło Pyrzyce

28

43

67

138

5

Marszałek Ewa

Koło Big Fish

45

44

29

118

6

Kowalczyk Wanda

Koło Lipień

36

37

30

103

7

Trzeciak Elżbieta

Klub Police

35

31

18

84

8

Freilichowska Ludmiła

Koło Troć

0

14

32

46

9

Grzesiak Sylwia

Klub StarFish

10

15

12

37

10

Dec Katarzyna

Koło Big Fish

8

0

23,5

31,5

11

Hadam Danuta

Koło Agryf

15

14

0

29

12

Banachewicz  Teresa

Koło Okoń

3

0

21

24

13

Nalborska Grażyna

Chojna

10

10

2

22

14

Kowalska Nikola

Klub Fala

0

9

0

9

15

Mordal Dorota

Koło Pyrzyce

0

0

9

9

16

Świercz Elwira

Pyrzyce

2

2

Zestawiła: Małgorzata Juras

 

JUNIORZY

Miejsce Nazwisko i Imię

Koło/ Klub

2012

2013

Suma

1

Bogusz Dawid

Klub Starfish

57

72

129

2

Skurpel Klaudia

Koło Lipień

47

48

95

3

Lubasiewicz Michał

Klub Police

27

49

76

4

Wasiak Daniel

Koło Pyrzyce

39

36

75

5

Piotrowski Piotr

Koło Agryf

39

29

68

6

Ruter Gracjan

Kiełbik

20

26

46

7

Kozieł Przemysław

Pyrzyce

20

8

28

8

Bar Szymon

Koło Okoń

11

15

26

9

Szustak Sebastian

Star fish

0

18

18

10

Gałat Mariusz

Koło Karp

0

10

10

11

Janus Nikola

Chojna

0

10

10

12

Pawłowski Paweł

Koło Delfinek

9

0

9

13

Kowalski Kamil

Chojna

0

7

7

14

Nowakowski Piotr

Lubanowo

0

6

6

15

Urbanowicz Krzysztof

Big Fish

4

0

4

16

Skalska Karolina

4

0

4

17

Szyndryk Kacper

Star fish

4

0

4

Zestawiła: Małgorzata Juras


Klasyfikacja 3-letnia
grudzień 2012r.

SENIORZY

Miejsce

Nazwisko i Imię

Koło/ Klub

2010

2011

2012

Suma

1

Gołuchowski Grzegorz

Klub Joker

104

55

91

250

2

Lubasiewicz Andrzej

Koło Lipień

90

81

77

248

3

Pawłowski Marek

Klub Police

56

74

108

238

4

Nowakowski Artur

Koło Pyrzyce

99

50

86

235

5

Bender Mieczysław

Klub Lipień

75

80

74

229

6

Jędrej Karol

Koło Lipień

103

106

209

7

Ochociński Zbigniew

Klub Police

54

91

46

191

8

Tokarski Andrzej

Koło Kiełbik

53

68

33

154

9

Działkowski Grzegorz

Koło Pstrąg

40

60

53

153

10

Wasiak Zbigniew

Koło Pyrzyce

43

67

41

151

11

Modrakowski Władysław

Klub Lipień

44

61

26

131

12

Nagórski Waldemar

Klub Star Fish

18

35

78

131

13

Woronin Andrzej

Klub Lipień

14

46

68

128

14

Ornat Ryszard

Klub Lipień

50

31

42

123

15

Sarba Michał

Koło Pyrzyce

0

32

81

113

16

Sitarski Andrzej

Klub Joker

88

24

112

17

Krzywobłodzki Maciej

Koło Kiełbik

23

24

64

111

18

Rogalewicz Grzegorz

Koło Pyrzyce

57

14

25

96

19

Hołubowski Emil

Klub Star Fish

41

19

30

90

20

Chyży Marcin

Klub Police

29

38

67

21

Roguski Janusz

Koło Troć

27

23

17

67

22

Głogowski Arkadiusz

Koło Agryf

0

65

65

23

Lamorski Mariusz

Koło Kiełbik

13

16

36

65

24

Opaliński Jarosław

Koło Lipień

14

21

26

61

25

Bęś Stanisław

Koło Załom

0

31

26

57

26

Kwiatkowski Wojciech

Koło Lipień

54

0

54

27

Rutkowski Jarosław

Klub Joker

11

26

17

54

28

Żuliński Tadeusz

Koło Lipień

10

15

23

48

29

Skopiński Wojciech

Koło Wolin

8

17

18

43

30

Perełka Wiesław

Gryfino

32

0

11

43

31

Murawski Krzysztof

Koło Big Fish

1

10

30

41

32

Sindrewicz Krzysztof

Koło Pyrzyce

40

40

33

Pawlikowski T

Klub Star Fish

24

9

33

34

Wąchalski Marcin

Klub StarFish

0

13

20

33

35

Grzesiak Mieczysław

Koło Załom

31

0

31

36

Kicio Ryszard

Koło Agryf

15

16

31

37

Kazimierski Piotr

Fala Pyrzyce

29

29

38

Piotrowski Robert

Koło Agryf

0

21

1

22

39

Cieśliński Bogdan

Świnoujście

16

5

21

40

Cyculak Jan

Koło Kolejarz

19

0

19

41

Woronin Marcin

Koło Lipień

18

18

42

Sykuła Mariusz

17

17

43

Beczek Sylwester

16

16

44

Chudzik maciej

Troć

16

16

45

Dziewiatnikow Krzysztof

15

15

46

Ceroń Aleksander

Świnoujście

14

0

14

47

Wołczak Wiesław

Koło Troć

13

0

13

48

Freilichowski Marek

12

12

49

Smelkowski Robert

Klub Star Fish

10

0

10

50

Mądrowski Wiesław

Koło Okoń

8

0

8

51

Rzęsa Kamil

8

8

52

Bandach Krzysztof

8

8

53

Czarniak W

Świnoujście

5

0

5

54

Korzeniowski M

Kamień Pomorski

5

0

5

55

Nowakowski Stanisław

Koło Pyrzyce

3

0

3

56

Stefaniak Piotr

Klub Lipień

0

2

2

57

Misztal Krzysztof

1

1

58

Januła Andrzej

1

1

 

KOBIETY

Miejsce

Nazwisko i Imię

Koło/ Klub

2010

2011

2012

Suma

1

Katanowska Bożena

Klub Lipień

65

64

53

182

2

Fitzer Jadwiga

Koło Kiełbik

64

58

44

166

3

Nagórska Barbara

Klub Star Fish

47

45

46

138

4

Marszałek Ewa

Koło Big Fish

48

45

44

137

5

Kowalczyk Wanda

Klub Star Fish

48

36

37

121

6

Trzeciak Elżbieta

Klub Police

36

35

31

102

7

Rudyńska Krystyna

Koło Pyrzyce

0

28

43

71

8

Grzesiak Sylwia

Klub Star Fish

8

10

15

33

9

Hadam Danuta

Koło Agryf

0

15

14

29

10

Nalborska Grażyna

Chojna

0

10

10

20

11

Banachewicz  Teresa

Koło Okoń

12

3

15

12

Freilichowska Ludmiła

14

14

12

Dec Katarzyna

Koło Big Fish

5

8

13

14

Kowalska Nikola

Klub Fala

9

9

18

Głuszczak Leokadia

Koło Pyrzyce

8

0

8

19

Pawluk Irena

Koło Pyrzyce

7

0

7

20

Świercz Elwira

Pyrzyce

2

2

21

Maciaszek Anna Klub Joker

0

0

0

 

JUNIORZY

Miejsce

Nazwisko i Imię

Koło/ Klub

2011

2012

Suma

1

Bogusz Dawid

Klub Star Fish

67

57

124

2

Rokicki P

Karp

53

65

118

3

Skurpel Klaudia

Koło Lipień

47

47

94

4

Piotrowski Piotr

Koło Agryf

43

39

82

5

Wasiak Daniel

Koło Pyrzyce

30

39

69

6

Kozieł Przemysław

Pyrzyce

29

20

49

7

Urbanowicz Krzysztof

Big Fish

39

4

43

8

Lubasiewicz Michał

Koło Lipień

13

27

40

9

Pawłowski Paweł

Koło Delfinek

11

9

20

10

Ruter Gracjan

Kiełbik

20

20

11

Bar Szymon

Koło Okoń

6

11

17

12

Skalska Karolina

6

4

10

13

Ciołek Patrycja

Miasto Szczecin

9

9

14

Rycak Bartosz

9

9

15

Kujda Cezary

Koło Wolin

5

5

16

Szyndryk Kacper

Star Fish

0

4

4

Klasyfikacja 3 letnia
ROK 2011

Klasyfikacja 3 letnia – seniorów

Miejsce

Nazwisko i Imię

Koło/ Klub

Suma

1

Bender Mieczysław

Klub Lipień

102

75

80

257

2

Jędrej Karol

Koło Lipień

47

103

106

256

3

Nowakowski Artur

Koło Pyrzyce

93

99

50

242

4

Ochociński Zbigniew

Klub Police

85

54

91

230

5

Lubasiewicz Andrzej

Koło Lipień

53

90

81

224

6

Gołuchowski Grzegorz

Klub Joker

59

104

55

218

7

Sitarski Andrzej

Klub Joker

86

88

24

198

8

Pawłowski Marek

Klub Police

67

56

74

197

9

Modrakowski Władysław

Klub Lipień

65

44

61

170

10

Tokarski Andrzej

Koło Kiełbik

45

53

68

166

11

Wasiak Zbigniew

Koło Pyrzyce

38

43

67

148

12

Działkowski Grzegorz

Koło Pstrąg

46

40

60

146

13

Chyży Marcin

Klub Police

59

29

38

126

14

Ornat Ryszard

Klub Lipień

44

50

31

125

15

Rogalewicz Grzegorz

Koło Pyrzyce

31

57

14

102

Klasyfikacja 3 letnia – kobiet

Miejsce

Nazwisko i Imię

Koło/ Klub

Suma

1

Katanowska Bożena

Klub Lipień

73

65

64

202

2

Fitzer Jadwiga

Koło Kiełbik

56

64

58

178

3

Nagórska Barbara

Klub StarFish

42

47

45

134

4

Marszałek Ewa

Koło Big Fish

36

48

45

129

5

Kowalczyk Wanda

Klub StarFish

34

48

36

118

6

Trzeciak Elżbieta

Klub Police

33

36

35

104

Klasyfikacja 2 letnia – młodzieży

Miejsce

Nazwisko i Imię

Koło/ Klub

Suma

1

Bogusz Dawid

Klub Starfish

34

67

101

2

Rokicki P

Koło Karp

32

53

85

3

Skurpel Klaudia

Koło Lipień

30

47

77

4

Piotrowski Piotr

Koło Agryf

16

43

59

5

Urbanowicz Krzysztof

Big Fish

0

39

39

6

Wnuk Grzegorz

Klub Joker

35

35

KLASYFIKACJA GRAND PRIX na rok 2011

Miejsce

Nazwisko i Imię

Koło/ Klub

OKS

Puchar prezesa
I tura

MO tura I

MO tura II

Puchar Prezesa
tura II

SUMA

1

Jędrej Karol

Koło Lipień

19

13

13

8

21

74

2

Wasiak Zbigniew

Klub Joker

14

9

16

11

11

61

3

Ochociński Zbigniew

Klub Police

18

12

16

13

59

4

Pawłowski Marek

Klub Police

21

8

21

6

56

5

Lubasiewicz Andrzej

Koło Lipień

15

21

15

3

54

6

Głogowski Arkadiusz

Koło Agryf

18

14

19

51

7

Bender Mieczysław

Klub Lipień

4

11

17

17

1

50

8

Sindrewicz Krzysztof

Klub Joker

3

10

18

15

46

9

Modrakowski Władysław

Klub Lipień

17

18

1

9

45

10

Tokarski Andrzej

Koło Kiełbik

12

5

11

13

41

11

Gołuchowski Grzegorz

Koło Pyrzyce

14

7

18

39

12

Chyży Marcin

Klub Police

19

19

38

13

Nowakowski Artur

Koło Pyrzyce

15

21

36

14

Działkowski Grzegorz

Klub Police

4

15

14

33

15

Bęś Stanisław

Koło Załom

19

12

31

16

Woronin Andrzej

Koło Lipień

16

2

10

28

17

Rutkowski Jarosław

Klub Joker

16

10

26

18

Sitarski Andrzej

Koło Pyrzyce

7

5

12

24

19

Ornat Ryszard

Koło Lipień

5

16

21

20

Krzywobłodzki Maciej

Koło Kiełbik

9

9

18

21

Głogowski Dariusz

Koło Agryf

17

17

22

Skopiński Wojciech

Koło Wolin

3

14

17

23

Opaliński Jarosław

Koło Lipień

17

17

24

Roguski Janusz

Koło Troć

12

3

15

25

Sarba Michał

Koło Troć

14

14

26

Rogalewicz Grzegorz

Koło Pyrzyce

6

2

6

14

27

Piotrowski Robert

Koło Agryf

1

12

13

28

Lamorski Mariusz

Koło Kiełbik

8

5

13

29

Wierzbicki Mirosław

Koło Lipień

12

12

30

Nagórski Waldemar

Klub Starfish

3

8

11

31

Wąchalski Marcin

Star Fish

1

6

4

11

32

Murawski Krzysztof

Koło Big-Fish

10

10

33

Pawlikowski Tomasz

Star Fish

2

7

9

34

Sykuła Mariusz

Koło Pyrzyce

9

9

35

Woronin Marcin

Koło Lipień

6

2

8

36

Rogiński Przemysław

Koło Big-Fish

8

8

37

Zalewski Stefan

Koło Big-Fish

7

7

38

Kicio Ryszard

Koło Agryf

7

7

39

Cieśliński Bogdan

Koło Świnoujście

5

5

40

Kałucki Krzysztof

Koło Pstrąg

4

4

41

Hołubowski Emil

Kolejarz

3

3

42

Strzelczyk Mariusz

Chojna

1

1

Zawody z cyklu GP Klasyfikacja 3-letnia

L.P. Nazwisko i Imię pkt. 2007 pkt. 2008 pkt. 2009 punktacja końcowa
1. Tarnowski Michał 66 59 48 173
2. Gołębiowski Mirosław 31 45 56 132
3. Mazurkiewicz Jerzy 43 42 36 121
4. Leszczak Artur 30 42 40 112
5. Zapałacz Mariusz 37 26 39 102
6. Skorupa Patryk 52 42 0 94
7. Łuczak Bartosz 0 29 37 66
8. Wrona Waldemar 34 13 9 56
9. Białobrzeski Artur 16 22 4 42
10. Bakalarz Tomasz 0 12 24 36

Zawody z cyklu GP Spinning Klasyfikacja 3-letnia

L.P. Nazwisko i Imię pkt. 2007 pkt. 2008 pkt. 2009 punktacja końcowa
1. Tarnowski Michał 66 59 48 173
2. Gołębiowski Mirosław 31 45 56 132
3. Mazurkiewicz Jerzy 43 42 36 121
4. Leszczak Artur 30 42 40 112
5. Zapałacz Mariusz 37 26 39 102
6. Skorupa Patryk 52 42 0 94
7. Łuczak Bartosz 0 29 37 66
8. Wrona Waldemar 34 13 9 56
9. Białobrzeski Artur 16 22 4 42
10. Bakalarz Tomasz 0 12 24 36
11. Trościanko Mariusz 12 0 23 35
12. Pieszko Tomasz 0 21 13 34
13. Sulej Tomasz 0 26 0 26
14. Ostapiuk Andrzej 25 0 0 25
15. Łaba Dominik 10 7 6 23
16. Wenderski Roman 17 4 0 21
17. Mielczarek Radosław 0 0 20 20
18. Kazimierski Łukasz 20 0 0 20
19. Albingier Andrzej 6 0 14 20
20. Olenkowicz Karol 0 0 18 18
21. Pietrzak Wojciech 0 9 9 18
22. Jankowski Adrian 10 6 0 16
23. Szatkowski Piotr 8 0 8 16
24. Lewczuk Wojciech 0 14 0 14
25. Smoliński Norbert 14 0 0 14
26. Zonik Dominik 0 0 14 14
27. Proch J. 4 7 0 11
28. Kaczmarczyk J. 11 0 0 11
29. Dąbkowski K. 10 0 0 10
30. Kujda C. 0 0 7 7
31. Guzdek Mieczysław 0 0 6 6
32. Bartosik Andrzej 0 0 5 5
33. Suski Grzegorz 5 0 0 5
34. Kwiecień Ernest 0 5 0 5
35. Drobot Mariusz 0 0 5 5
36. Bielawski T. 4 0 0 4
37. Smyk A. 1 2 0 3
38. Jóźwiak Jarosław 2 0 0 2
39. Łukaszewski Piotr 0 2 0 2
40. Pawlik Michał 0 2 0 2