Rok 2016

KADRA
OKRĘGU  PZW  SZCZECIN
na 2016 rok

Informacji w sprawach dotyczących poszczególnych dyscyplin udzielają osoby
odpowiedzialne za te dyscypliny:

WĘDKARSTWO SPŁAWIKOWE Marek Pawłowski  tel. 601-683-341
WĘDKARSTWO SPINNINGOWE Michał Tarnowski tel. 667-773-676
WĘDKARSTWO MUCHOWE Przemysław Żurowski tel. 608-346-606
WĘDKARSTWO MORSKIE Z KUTRÓW Łukasz Potkański tel. 660-561-911
Przewodniczący Kolegium Sędziowskiego Zbigniew Machalski tel. 603-646-534
Opiekun Młodzieży w trakcie uzgodnień

Wiceprezes Zarządu Okręgu ds. Sportu: Krzysztof Szczepański
Przewodniczący Okręgowego Kapitanatu Sportowego: Krzysztof Sindrewicz

KADRA MORSKA OKRĘGU PZW W SZCZECINIE 2016 ROK

1 Tokarski Andrzej Koło Kiełbik Szczecin 99
2 Rogiński Sławomir Koło Szczecin-Miasto 93
3 Mogilnicki Czesław Koło Szczecin-Miasto 91
4 Potkański Łukasz Koło Big –Fish Szczecin 90
5 Ornat Ryszard Koło Lipień Szczecin 78
6 Biernacki Andrzej Koło Załom Szczecin 78
7 Roguski Janusz Koło Troć Szczecin 78
8 Trościanko Mariusz Koło Sumik Police 75
9 Lipiński Piotr Koło Bulaj Szczecin 70
10 Lamorski Mariusz Koło Kiełbik Szczecin 68
11 Łaczmański Wiesław Koło Troć Szczecin 64
12 Kowalski Janusz Koło „Wędkarz” Pyrzyce 57
13 Kwiecień Ernest 57
14 Falandysz Paweł Koło „Wędkarz” Pyrzyce 56
15 Modrakowski Władysław Koło Lipień Szczecin 56

KADRA MUCHOWA

  1. Przemysław Żurowski
  2. Jarosław Ciszewski
  3. Andrzej Konwiński
  4. Andrzej Czekanowski
  5. Łukasz Rycyk
  6. Tomasz Kurcewicz

Kadra Spławikowa Okręgu na rok 2016 – Seniorzy

Lp. NAZWISKO I IMIĘ Koło/Klub 2013 2014 2015 Punkty
1 Bender Mieczysław Klub Lipień 94 88 118 300
2 Pawłowski Marek Klub Police/Energetyk Gryfino 98 86 90 274
3 Lubasiewicz Andrzej Klub Police 74 110 83 267
4 Modrakowski Władysław Klub Lipień 103 79 53 235
5 Rokicki Piotr Star Fish/Karp 73 75 65 213
6 Sindrewicz Krzysztof Pyrzyce 37 83 91 211
7 Wąchalski Marcin Klub Star Fish 62 57 78 197
8 Gołuchowski Grzegorz Pyrzyce 35 71 90 196
9 Nowakowski Artur Pyrzyce 67 84 36 187
10 Kwiatkowski Marcin Pyrzyce/Odra 63 104 167
11 Działkowski Grzegorz Klub Police 95 62 6 163
12 Ornat Ryszard Klub Lipień 73 44 27 144
13 Sarba Michał Troć 90 31 22 143
14 Nagórski Waldemar Klub Star Fish 33 33 61 127
15 Ochociński Zbigniew Klub Police 14 36 48 98

KLASYFIKACJA KADRY SPŁAWIKOWEJ 3 LETNIA – kobiety

Lp. Nazwisko i imię Koło/Klub 2013 2014 2015 Razem
1 Nagórska Barbara Klub Star Fish 50 54 63 167
2 Kowalczyk Wanda Koło Lipień 30 51,5 59 141
3 Fitzer Jadwiga Koło Kiełbik 57 61 22 140
4 Marszałek Ewa Koło Big-Fish 29 47 58 134
5 Katanowska Bożena Klub Lipień 37,5 54,5 21 113
6 Banachewicz Teresa Koło Okoń 21 41 36 98
7 Dec Katarzyna Koło Big-Fish 23,5 26 24 73,5
8 Rudyńska Krystyna Koło Pyrzyce 67 67
9 Freilichowska Ludmiła Koło Troć 32 32
10 Grzesiak Sylwia Klub Star Fish 12 17,5 29,5
11 Trzeciak Elżbieta Klub Police 18 18
12 Mordal Dorota Koło Pyrzyce 9 5 14
13 Morzyńska Maria Misto 9 9
14 Skalska Karolina Kolejarz 8,5 8,5
15 Bagińska Ewa 5 5

KLASYFIKACJA KADRY SPŁAWIKOWEJ 3 LETNIA – juniorzy

LP. Nazwisko i imię Koło/Klub 2013 2014 2015 Suma
1 Lubasiewicz Michał Lipień/Police Klub 49 61 69 179
2 Bogusz Dawid Big Fish 72 49 32 153
3 Skurpel Klaudia Koło Lipień 48 36,5 84,5
5 Wasiak Daniel Fala 36 14 18 68
4 Szustak Sebasian Star-Fish 18 47 65
6 Piotrowski Piotr Koło Agryf 29 29 58
7 Nowakowski Piotr Pyrzyce 6 21 27
8 Ruter Gracjan Kiełbik 26 26
9 Kozieł Przemysław Big Fish 8 6 10 24
10 Bar Szymon Koło Okoń 15 8,5 23,5
11 Gałat Mariusz Karp 10 10 20
11 Topolewski Paweł 20 20
12 Nowak Marcin Chojna Rurzyca 19 19
13 Smalarz Szymon 11 11
14 Janus Nikola Chojna 10 10
14 Żmuda Paweł Gryfino Delfinek 8 2 10