Rok 2015

KADRA
OKRĘGU PZW SZCZECIN
na 2015 rok

Informacji w sprawach dotyczących poszczególnych dyscyplin udzielają osoby
odpowiedzialne za nie:

WĘDKARSTWO SPŁAWIKOWE

w trakcie uzgodnień

WĘDKARSTWO SPINNINGOWE

Michał Tarnowski

tel. 667-773-676

WĘDKARSTWO MUCHOWE

Przemysław Żurowski

tel. 608-346-606

WĘDKARSTWO MORSKIE Z KUTRÓW

w trakcie uzgodnień

Przewodniczący Kolegium Sędziowskiego

Kazimierz Fitzer

tel. 692-907-178

Opiekun Młodzieży

w trakcie uzgodnień

 

KADRA SPINNINGOWA

  1. Jerzy Mazurkiewicz – 29 pkt.
  2. Mariusz Zapałacz – 116 pkt.
  3. Michał Tarnowski – 111 pkt.
  4. Radosław Mielczarek – 86 pkt.
  5. Ernest Kwiecień – 84 pkt.
  6. Mariusz Trościanko – 77 pkt.
  7. Artur Bącik – 62 pkt.
  8. Mirosław Gołębiowski – 62 pkt.

 

KADRA MORSKA

1

Tokarski Andrzej Koło Kiełbik Szczecin

111

2

Lipiński Piotr Koło Bulaj Szczecin

108

3

Mogilnicki Czesław Koło Szczecin-Miasto

93

4

Trościanko Mariusz Koło Sumik Police

93

5

Potkański Łukasz Koło Big –Fish Szczecin

88

6

Kowalski Janusz Koło „Wędkarz” Pyrzyce

87

7

Rogiński Sławomir Koło Szczecin-Miasto

85

8

Ornat Ryszard Koło Lipień Szczecin

84

9

Roguski Janusz Koło Troć Szczecin

77

10

Lamorski Mariusz Koło Kiełbik Szczecin

76

11

Pawłowski Marek Koło Energetyk Szczecin

75

12

Biernacki Andrzej Koło Załom Szczecin

69

13

Falandysz Paweł Koło „Wędkarz” Pyrzyce

68

14

Oleba Marek Koło Troć Szczecin

66

15

Łaczmański Wiesław Koło Troć Szczecin

64

KADRA MUCHOWA

  1. Żurowski Przemysław – Klub Big Fish
  2. Ciszewski Jarosław – Klub Big Fish
  3. Konwiński Andrzej – Klub Big Fish
  4. Rycyk Łukasz – Klub Big Fish
  5. Czekanowski Andrzej – Klub Big Fish
  6. Kurcewicz Tomasz – Klub Big Fish

 

Kadra Spławikowa Okręgu na rok 2015 – Seniorzy

SENIORZY

Miejsce Nazwisko i Imię Koło/ Klub 2012 2013 2014 Suma
1 Pawłowski Marek Klub Police 108 98 86 292
2 Lubasiewicz Andrzej Klub Police 77 74 110 261
3 Bender Mieczysław Klub Lipień 74 94 88 256
4 Nowakowski Artur Koło Pyrzyce 86 67 84 237
5 Działkowski Grzegorz Koło Pstrąg 53 95 62 210
6 Modrakowski Władysław Klub Lipień 26 103 79 208
7 Sarba Michał Koło Pyrzyce 81 90 31 202
8 Gołuchowski Grzegorz Klub Joker 91 35 71 197
9 Sindrewicz Krzysztof Koło Pyrzyce 40 37 83 160
10 Ornat Ryszard Klub Lipień 42 73 44 159
11 Rokicki Piotr Koło Karp 0 73 75 148
12 Nagórski Waldemar Klub StarFish 78 33 33 144
13 Wąchalski Marcin Klub StarFish 20 62 57 139
14 Woronin Andrzej Klub Lipień 68 28 28 124
15 Tokarski Andrzej Koło Kiełbik 33 31,5 41 105,5
16 Piotrowski Piotr Koło Agryf

Kadra Spławikowa Okręgu na rok 2015 – Kobiety

KOBIETY

Miejsce Nazwisko i Imię Koło/ Klub 2012 2013 2014 Suma
1 Fitzer Jadwiga Koło Kiełbik 44 57 61 162
2 Nagórska Barbara Klub StarFish 46 50 54 150
3 Katanowska Bożena Klub Lipień 53 37,5 54,5 145
4 Marszałek Ewa Koło Big Fish 44 29 47 120
5 Kowalczyk Wanda Koło Lipień 37 30 51,5 118,5
6 Rudyńska Krystyna Koło Pyrzyce 43 67 110
7 Banachewicz Teresa Koło Okoń 0 21 41 62
8 Dec Katarzyna Koło Big Fish 0 23,5 26 49,5

 

Kadra Spławikowa Okręgu na rok 2015 – Juniorzy

JUNIORZY

Miejsce Nazwisko i Imię Koło/ Klub 2013 2014 Suma
1 Bogusz Dawid Klub Starfish 72 49 121
2 Lubasiewicz Michał Klub Police 49 61 110
3 Skurpel Klaudia Koło Lipień 48 36,5 84,5
4 Szustak Sebastian Starfish 18 47 65
5 Wasiak Daniel Koło Pyrzyce 36 14 50

Opracowali:

Krzysztof Murawski, Krzysztof Sindrewicz, Michał Tarnowski, Przemysław Żurowski