Skład kadry szkolenia młodzieży wędkarskiej

SKŁAD KADRY SZKOLENIA MŁODZIEŻY WĘDKARSKIEJ

INSTRUKTORZY  WĘDKARSTWA

  1. Teodora Jachimkowska – Koło PZW Nr 39 Police „Miasto” tel. 510 637 998
  2. Piotr Paweł Dołęga – Koło PZW Nr 39 Police „Miasto” tel.
  3. Ewa Rytter – Koło PZW Nr 39 Police „Miasto” tel. 663 753 030
  4. Wojciech Ukleja – Koło PZW Nr 11 „Brzana” Dolice tel. 607-312-367
  5. Adam Kalinowski – Koło PZW Nr 11 „Brzana” Dolice tel. 663-875-368
  6. Grzegorz Edelwajn – Koło PZW Nr 14 „Okoń” Goleniów tel. 604-080-308
  7. Sławomir Kajkowski –Koło PZW Nr 22 Jasienica tel. 660-414-243
  8. Tomasz Sudziarski – Koło PZW Police tel.
  9. Wiesław Feliks Kęsy – Koło PZW Police tel.
  10. Marek Adam Głodych – Koło PZW Police tel.
  11. Adam Tański – Koło PZW Nr 42 Przybiernów tel. 509-490-956
  12. Janusz Zamara – Koło PZW Nr 36 Nowogard „Miasto” tel. 886-690-726
  13. Jerzy Gancarczyk – Koło PZW Nr 58 Szczecin „Pstrąg” tel. 668-552-155
  14. Pilch Jacek – Koło PZW Nr 69 Szczecin „Big Fish” tel. 92-529-200
  15. Waldemar Pyć – Koło PZW Gryfice tel.
  16. Rafał Spręga – Koło PZW Szczecin tel. 503-767-033
  17. Roman Ławniczak – Koło PZW Nr 69 „Big Fish” tel.
  18. Tomasz Błażejewski – Koło PZW Nr 41 Pyrzyce „Wędkarz” tel. 660-480-482
  19. Piotr Kawiński – Koło PZW Szczecin tel. 531-071-312
  20. Andrzej Lubasiewicz –  Koło PZW Nr 81 „Lipień” Szczecin tel. 609-030-451
  21. Tadeusz Kamiński -Koło PZW Nr 25 Police „Sumik” tel. 603-762-715
  22. Jarosław Rytter -Koło PZW Nr 25 Police „Sumik” tel. 663-753-030
  23. Zenon Jachimkowski -Koło PZW Nr 25 Police „Sumik” tel. 510-637-998
  24. Paweł Bajer -Koło PZW Nr 25 Police „Sumik” tel. 664-489-118
  25. Wojciech Rak – Koło PZW Nr 41 Pyrzyce „Wędkarz” tel. 505-089-258
  26. Wojciech Siatczyński – Koło PZW Nr 41 Pyrzyce „Wędkarz” tel. 501-754-954
  27. Sylwia Grzesiak  – Koło PZW Nr 81 Szczecin „Lipień” tel. 664 446 668
  28. Piotr Zalewa – Koło PZW Nr 63 Szczecin „Kolejarz” tel. 504-144-709
  29. Rafał Kniazew, koło nr 25 SUMIK Police,
  30. Sebastian Pilipajc, koło 71 „ Łączność” Szczecin,
  31. Dariusz Zemler, koło 71 „ Łączność” Szczecin,
  32. Wiktor Biczkowski , koło 71 „ Łączność” Szczecin,
  33. Ireneusz Kociabiński , koło 39 Police Miasto,
  34. Jarosław Bryzek, koło nr 25 SUMIK Police,
  35. Stanisław Szczepaniak, koło nr 25 SUMIK Police,
  36. Ryszard Murawski, koło nr 25 SUMIK Police,
  37. Piotr Umiński, koło nr 25 SUMIK Police,
  38. Andrzej Bartosik, koło nr 25 SUMIK Police,
  39. Artur Leszczak, koło nr 25 SUMIK Police,
  40. Mariusz Strzelczyk, koło ODRA Chojna,
  41. Paweł Bucyk, koło ODRA Chojna,
  42. Adam Hlib, koło Pstrąg Łobez,
  43. Paweł Walczak, koło nr 8 „Pstrąg” Łobez,
  44. Emil Holubowski, koło 45 Kolejarz Stargard,
  45. Mariusz Halczuk, koło 45 Kolejarz Stargard,
  46. Bogdan Kondratowicz, koło miejsko-gminne Nowogard,
  47. Piotr Umiński, koło nr 25 SUMIK Police,
  48. Tadeusz Karpik, koło nr 11 Brzana Dolice,
  49. Marek Morzyński, koło nr 62 „Szczecin Miasto” tel. 508 102 046

INSPEKTORZY  WĘDKARSTWA

  1. Bożena Kamińska -Koło PZW Nr 25 Police „Sumik” tel. 691-659-435
  2. Sebastian Karszyna -Koło PZW Nr 25 Police „Sumik” tel.
  3. Paweł Przybysławski – Koło PZW Nr 38 „Amur” Płoty tel.
  4. Jacek Bibułek -Koło PZW NR 25 Police „Sumik” tel.
  5. Stanisław Praszczyk – Koło PZW Nr 14 Goleniów „Okoń” tel. 504-087-425

 

Przewodniczący Rady ds. Młodzieży
Adam Kalinowski

tel.. 663-875-368